V květnu pokvetou britské kytary: Do Prahy přijedou úderní Vukovi

Vydáno 19.02.2020 | autor: redakce

Do pražského klubu Chapeau Rouge zavítají vycházející hvězdy britské rockové scény. Hlučné duo Vukovi si sólovou premiéru v české metrpoli odbude 17. května. 

V květnu pokvetou britské kytary: Do Prahy přijedou úderní Vukovi Vukovi zahrají 17. května v pražském klubu Chapeau Rouge

 Noiserocková dvojice Vukovi se přehnala Prahou loni před britskými Counterfeit. Letos se vrací s čerstvě vydanou druhou deskou Fall Better. "Chci, aby naše hudba posluchačům připomněla, že nejsou jediní, kdo se v dnešním světě necítí dobře, a že je v pořádku být divný. Nejste na to sami," vzkazuje Janine Shilstone všem fanouškům.

Klub Chapeau Rouge oslavil sté narozeniny. Po tradičním průvodu zahráli Tata Bojs, Mucha nebo I Love You Honey Bunny

Autorská dvojice, kterou tvoří Shilstone a Hamish Reilly, spolu hraje již od roku 2010. Své původní projekty opustili a společně založili kapelu Vukovi. První úspěch přišel s eponymním debutem z roku 2017.Ten představili i na společné tour s americkými PVRIS, kde nabrali zástupy nových fanoušků. Nadšené ohlasy získaly také u kritiky, britské časopisy Q a Clash shodně vyzdvihovaly živelnost jejich koncertů, během kterých se dá skvěle tančit i řádit v moshpitu. 

Vstupenky budou v prodeji od 21. února na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

Text: TZ

Témata: Will & The People, Vukovi

zavřít