VIDEO: Lady Gaga chce vaši lásku. Spojila se proto s Nilem Rodgersem

Vydáno 04.10.2015 | autor: admin

Pár týdnů po videoklipu Till It HappensTo You mohou fanoušci spatřit Lady Gaga v dalším hudebním videu. Týká se tentokrát módy a zpěvačka pro tuto příležitost přezpívala velký hit skupiny Chic ze 70. let.

VIDEO: Lady Gaga chce vaši lásku. Spojila se proto s Nilem Rodgersem Lady Gaga chce vaši lásku. Spojila se proto s Nilem Rodgersem

Lady Gaga se asi rozhodla, že rok 2015 bude zkrátka její. V posledních týdnech chrlí jednu novinku za druhou. Už za pár dní vypukne nová řada populárního seriálu American Horror Story, ve které ztvární hlavní roli upírky, nedávno vydala dojemný videoklip Till It Happens To You věnovaný obětem sexuálního násilí a také byla magazínem Billboard vyhlášena Ženou roku. Teď je zpátky s dalším možným hitem.

Písničku I Want Your Love určitě netřeba představovat fanouškům skupiny Chic kolem výborného muzikanta (i producenta) Nilea Rodgerse. Lady Gaga ji přezpívala po svém, nabídla ji ke kampani módní kolekce Tom Ford's Spring 2016 a vznikl i videoklip. A výsledek? Výborný! Zpěvačka si s náladou písně sedla skvěle a přidala jí něco ze své dekadence z dob alba The Fame Monster. Prostředí přehlídkového mola pak do celého konceptu zapadá takřka geniálně. Je to svěží, lehké a přesto tak nějak po gagovsky temné.

text: Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít