VIDEO: Marpo představil první singl z desky Dead Man Walking. Do O2 areny už si lístek rezervovalo 7 tisíc lidí

Vydáno 18.05.2017 | autor: Jiří Staněk

"Nic není v životě zadarmo, ale o to víc to chutná, když si to vybojuješ," říká rapper Marpo o své příští metě - sní totiž o tom, že 19. května 2018 vyprodá O2 arenu. Nyní představuje první singl a klip k novému albu, které bude právě na tomto megakoncertě pokřtěno. Jmenuje se Dead Man Walking. 

VIDEO: Marpo představil první singl z desky Dead Man Walking. Do O2 areny už si lístek rezervovalo 7 tisíc lidí Marpo chystá svůj dosud největší koncert. V O2 areně vystoupí za rok - 19. května 2018. Foto: Tony Košař

Marpo odbočil od své běžné tvorby a přesedlal do pořádného redneck outfitu, kde s akustickou kytarou v ruce popíjí whiskey v nevadské poušti. Na konci tracku je také tvrdší a rockovější část. Bude celé album v takovém duchu? To se dozvíme pravděpodobně s příchodem dalších singlů.

Marpo zahájil tažení na O2 arenu. Vystoupí v ní v květnu 2018

Už v pátek 19. května v 19:30 na pražské Náplavce proběhne křest singlu a odstartuje tak roční plavba do O2 areny.

Set-up samotné haly je pro české koncerty novátorský - poprvé budou zataženy boční tribuny, aby vznikla co největší plocha na stání. "Naše koncerty jsou o nespoutané energii, být na ploše znamená mít z koncertu maximum," uvádí producent akce a manažer kapely Michal Šamánek. Apokalypsa by se měla tentokrát z hlavního pódia přesunout i mimo auditorium - do kuloárů haly či dokonce mimo ni. Po skončení koncertu pokračuje afterparty přímo v O2 areně, která potrvá do ranních hodin.

vložte odkaz, text nemažte

Album Dead Man Walking vzniká v anglických a amerických studiích a jeho vydání je naplánováno na únor 2018. Nejvěrnější fanoušci sdružení TroubleGang Family si již rezervovali 7 000 vstupenek, zbývající kapacita se nabídne ve veřejném předprodeji od pátku 19. května v 10:00 v síti Ticketportal. Vstupné na akci je 699 Kč vč. všech poplatků, VIP a jiné vstupenky se prodávat nebudou, protože si kapela při této vzácné příležitosti přeje "stejný maximální zážitek pro všechny."

Témata: Marpo, TroubleGang, O2 arena, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít