VIDEO: Podívejte se, jak Metallica hraje v totálním slejváku Master of Puppets

Vydáno 09.07.2019 | autor: Aleš Harazim

Biblický déšť a jedna z nejznámějších písniček kapely Metallica. Když spojíte obojí dohromady, vznikne něco magického. Jen se podívejte.

VIDEO: Podívejte se, jak Metallica hraje v totálním slejváku Master of Puppets VIDEO: Podívejte se, jak Metallica hraje v totálním slejváku Master of Puppets

Kapela Metallica měla nedávno koncert v anglickém Manchesteru v rámci turné WorldWired 2019. Hráli pod širým nebem, a když hrajete pod širým nebem v Anglii, velice snadno se může stát, že na vás zaprší. Jsme přeci jen v Anglii. Nikdo ale nečekal takový biblický slejvák, jaký Metallicu potkal. Ovšem vznikly z toho naprosto fenomenální záběry.

Když kapela hrála svůj hit Master of Puppets, začala skutečná apokalypsa, ale záběry z toho vzniklé jsou tak senzační, že je se je rozhodli dát i na svůj YouTube kanál.

Metallica dorazí 18. srpna také do Prahy do areálu letiště Letňany. Všichni držitelé vstupenek budou mít opět možnost si zdarma stáhnout MP3 se záznamem z navštíveného koncertu. Záznam bude smíchán a masterován týmem, který se podílel na albu Hardwired ... to Self-Destruct a bude možné ho získat po naskenování nebo zadání čárového kódu ze vstupenky na stránce LiveMetallica.com/scan.

Hosty koncertu budou Ghost a Bokassa. Vstupenky seženete v sítích Ticketportal a Ticketmaster v cenovém rozpětí od 1 490 do 2 990 Kč.

Text: Aleš Harazim

Témata: Metallica, koncert, Hardwired ... to Self-Destruct, Master of Puppets, WorldWired

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít