AUDIO: Překvapení pro fanoušky Foals: Poslechněte si nový singl a těšte se na další

Vydáno 11.03.2016 | autor: David Stoklas

Je to teprve půl roku, co vyšla úspěšná deska What Went Down. Foals se ale přesto rozhodli zapátrat v šuplíku a vytáhli z něj působivý klenot v podobě singlu Rain. Za měsíc bude při příležitost Record Store Day doplněn ještě jedním novým songem.

AUDIO: Překvapení pro fanoušky Foals: Poslechněte si nový singl a těšte se na další Živá vystoupení Foals patří k těm nejlepším - v červnu se o tom budeme moci opět přesvědčit

Dalším chystaným singlem je cover songu Daffodils, který mají na svědomí Tame Impala a Mark Ronson. Do jakého kabátku ho oblečou, se dozvíme už 16. dubna. Tentokrát se každopádně trochu oprostili od animality a neurvalosti desky What Went Down. Zvolili ambientní a poklidnou elektronickou linku, která jemné polechtá nervová zakončení nejednoho příznivce této oxfordské tlupy.

Nový pražský festival Metronome: Iggy Pop, Foals nebo The Kooks

Svou v pořadí už čtvrtou nahrávku představí Yannis a spol. naživo také v České republice. Foals totiž figurují po boku Iggyho Popa či Kooks v line-upu premiérového ročníku Metronome festivalu, který se bude konat 25. a 26. června v Praze.

text: David Stoklas

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít