Cage The Elephant přijedou na festival Rock for People, ještě předtím můžou získat Grammy za nejlepší rockové album

Vydáno 11.02.2017 | autor: redakce

Americká rocková kapela Cage The Elephant se už tuto neděli utká o cenu Grammy za nejlepší rockové album. Jen o pár měsíců později ho představí fanouškům na jednom z hlavních pódií festivalu Rock for People, který se uskuteční v Hradci Králové od 4. do 6. července 2017.

Cage The Elephant přijedou na festival Rock for People, ještě předtím můžou získat Grammy za nejlepší rockové album Cage The Elephant přijedou na festival Rock for People, ještě předtím můžou získat Grammy za nejlepší rockové album

Alternativně rockoví Cage The Elephant mají na krku čtyři alba, to třetí z roku 2014 Melophobia je vystřelilo do nových sfér a kromě nominace na Grammy v kategorii alternativní album roku si vysloužilo i nehynoucí lásku fanoušků po celém světě. Na čtvrtém albu Tell Me I’m Pretty, které vyšlo na sklonku předminulého roku a produkoval ho Dan Auerbach z Black Keys, v této cestě pokračují a opět si vysloužili další nominaci na Grammy, tentokrát v kategorii nejlepší rockové album.

Rock for People přiveze živočišné Marmozets a nezkrotné pankáče Slaves

Cage the Elephant srší na pódiu nezkrotnou energií a jejich koncerty jsou vždy mimořádným zážitkem. V Praze se ukázali už loni v létě, kdy to rozpálili v po strop zaplněném Lucerna Music Baru. Letos v létě se chystají na americkou tour, ale přesto si na pár koncertů odskočí i na Starý kontinent a jednou z jejich zastávek bude i hradecký Rock for People.

vložte odkaz, text nemažte

Rock for People již v minulém týdnu ohlásili, že do hradeckého Festival parku dorazí také jedna z nejžhavějších rockových kapel britské scény posledních let, kapela Marmozets, a na Mercury Prize nominovaní pankáči Slaves. Ti se tak připojí k Evanescence, Foster the People, The Bloody Beetroots LIVE a Moose Blood. Celkem na festivalu vystoupí přes 100 interpretů a organizátoři počítají se zveřejněním dalších jmen v průběhu následujících týdnů.

Vstupenky jsou v prodeji na www.rockforpeople.cz. Aktuální edice celofestivalových pasů je až do
31. 3. 2017 (nebo do vyprodání edice) v prodeji za cenu 1800 Kč. K dispozici jsou také kombotickety nebo speciální edice vstupenek pro juniory od 15 do 17 let za cenu 1300 Kč.

tz, jm

Témata: Cage The Elephant, Rock for People, Grammy, festivaly

zavřít