Cargo Gallery připlouvá zpět na Náplavku. O první party v lodním klubu se postará Dan Bárta, En.dru a JeN Hovorka

Vydáno 16.04.2017 | autor: redakce

Loď Cargo Gallery se v dubnu vrací na pražskou Náplavku a s sebou přiváží skutečnou hudební lahůdku. Letošní sezonu zahájí spojení hned tří velkých hudebních jmen - Dan Bárta, En.DRU a JeN HOVORKA. Last minute vstupenky za 100 Kč a k tomu bonusový voucher na drink ve stejné hodnotě pořídíte na www.objevtevicemuziky.cz

Cargo Gallery připlouvá zpět na Náplavku. O první party v lodním klubu se postará Dan Bárta, En.dru a JeN Hovorka Cargo Gallery připlouvá zpět na Náplavku. O první party v lodním klubu se postará Dan Bárta, En.dru a JeN Hovorka

Dan Bárta, který je znám z projektů jako Alice, J.A.R., Sexy Dancers nebo Illustratosphere, se vloni podle Akademie populární hudby stal Zpěvákem čtvrtstoletí. O jeho talentu se můžete přesvědčit v nejstylovějším pražském lodním klubu Cargo Gallery ve středu 19. dubna ve 20 hodin, kde vystoupí po boku špičkového beatboxera En.DRUa a multiinstrumentalisty JeN HOVORKY.

Dan Bárta s Balzar Triem předvedli v Českých Budějovicích také novinky

Ve zvukových stopách kráčí En.DRU od dětství. Už jako malý kluk stále vydával zvuky a tóny v rytmických sekvencích. Netrvalo dlouho a vyrostl z něho ryzí hudební improvizátor, prvotřídní beatboxer a majitel mnoha hudebních ocenění jako Vicemistr světa v loopingu či několikanásobný mistr ČR v beatboxu.

vložte odkaz, text nemažte

Cargo Gallery zažilo spojení En.DRUa s Danem Bártou a také společné vystoupení En.DRUa s JeN HOVORKOU. Teď poprvé tu budou všichni tři najednou! A až tenhle hudební fičák skončí, přiřítí se na podium DJ Mardoša. Živelné sety baskytaristy a zákládajícího člena kultovní skupiny Tata Bojs vás provedou afterparty trvající do pozdních nočních hodin. U toho zkrátka nesmíte chybět!


 
Vstupenky
Akční lístky za 100 Kč včetně voucheru na drink ve stejné hodnotě pořídíte na webu Objevte více muziky do 19. dubna do 12 hodin, anebo do vyprodání zásob. Vstupenky jsou k dostání také v běžném předprodeji za 250 Kč a na místě za 300 Kč.

Objevte více muziky
Web celoročně nabízí cenově zvýhodněné vstupenky na skvělé kulturní akce v rámci celé ČR. Aktuální nabídku vstupenek a další informace o akcích najdete na www.objevtevicemuziky.cz.

tz, red

Témata: Cargo Gallery, Dan Bárta, En.Dru, Jen Hovorka, Objevte více muziky

zavřít