Donald Trump naštval po Adele i Rolling Stones. Jeho zvolení je noční můra, říká Keith Richards

Vydáno 13.02.2016 | autor: redakce

Kandidát na příštího prezidenta USA Donald Trump už si proti sobě stačil poštvat hned několik hvězdných hudebníků. Do své kampaně totiž bez svolení používá jejich hity. Po Adele či Eltonu Johnovi takto sáhl i do repertoáru Rolling Stones

Donald Trump naštval po Adele i Rolling Stones. Jeho zvolení je noční můra, říká Keith Richards Keith Richards Trumpovi nefandí

Kapela potvrdila, že Trump je o souhlas nežádal, přitom v jeho kampani znějí songy You Can't Always Get What You Want, Sympathy For The Devil či Brown Sugar. Nedá se přitom říci, že by legendární muzikanti známému boháčovi nějak fandili.

RECENZE: Keith Richards natočil desku, z níž je cítit whisky i Rolling Stones

"Dovedete si představit, že by se Donald Trump stal prezidentem USA? Je to jako strašlivá noční můra. Ale stát se to může, vždyť prezidentem se v minulosti stal i Ronald Reagan," prozradil třeba Keith Richards v jednom z rozhovorů. 

Na samozřejmost, s jakou si Trump bere na pomoc cizí písně, nedávno upozornila i Adele. Té se vůbec nelíbilo, když použil její skladbu Rolling In The Deep. V jeho kampani ale došlo i na repertoár hvězd, jako jsou Elton John, The Beatles, Twisted Sister, Neil Young nebo Aerosmith.

NME, jm

zavřít