Fanoušci čekali v Praze na Disclosure, koncert byl ale z bezpečnostních důvodů zrušen

Vydáno 15.02.2016 | autor: redakce

Fanoušci těšící se na nedělní pražský koncert elektronického dua Disclosure se svých oblíbenců nedočkali. Pořádající agentura Fource Entertainment nejprve začátek show posunula, nakonec ale byla nucena z bezpečnostních důvodů vystoupení úplně zrušit. 

Fanoušci čekali v Praze na Disclosure, koncert byl ale z bezpečnostních důvodů zrušen Koncert Disclosure nakonec neproběhl

Zrušení show v Malé sportovní hale následně na své facebookovém profilu potvrdila i sama kapela. "Na místě jsme se s promotérem neúnavně snažili situace vyřešit a udělat vše pro bezpečnost akce, ale bohužel se to nepodařilo," uvedli bratři Lawrencovi s politováním. "Bezpečnost našich fanoušků je priorita číslo jedna, chceme, aby bylo jasné, že nikdy neohrozíme naše fanoušky kvůli show," dodali.

RECENZE: Disclosure vypustili šelmu, která nekouše

Podle informací, které zveřejnila pořádající agentura Fource Entertainment, se náhradní termín nejspíš neplánuje, protože vstupenky se budou vracet. "Disclosure a Fource udělali maximum pro to, aby dnešní koncert proběhl, ale z bezpečnostních důvodů ho nelze uskutečnit. Velmi se za tuto situaci omlouváme. Informace o navrácení vstupného přineseme v následujících 48 hodinách. Bezpečnost především," sdělili na facebookové události zástupci Fource. 

Disclosure měli na koncertě představit loňskou desku Caracal, na které hostuje řada hvězdných jmen - Sam Smith, The Weeknd, Lorde, Gregory Porter a další.

jm

zavřít