Hentai Corporation, Cocotte Minute a Prago Union jedou na společné turné. Pražskej teplárenskej sjezd začne v březnu

Vydáno 28.01.2017 | autor: redakce

Česká klubová scéna bude svědkem nezvyklého nadžánrového spojení. Na společné turné se vydají tři svérázné a neotřelé pražské kapely, které jsou špičkami svých žánrů u nás. Od března tohoto roku budou křižovat Českou republiku Hentai Corporation, Cocotte Minute a Prago Union se společnými trojkoncerty nazvanými Pražskej teplárenskej sjezd.

Hentai Corporation, Cocotte Minute a Prago Union jedou na společné turné. Pražskej teplárenskej sjezd začne v březnu Cocotte Minute se představí po boku Prago Union a Hentai Corporation

Turné odstartuje 3. března v Příbrami a navštíví celkem jedenáct měst. Během dvou měsíců navštíví ještě Ostravu, Zlín, Liberec, Beroun, Brno, Pardubice, Strakonice, Ústí nad Labem, Čelákovice a Plzeň. Tyhle tři party vám dokážou, že veškeré pověsti o tom, že za to Pražáci neumí vzít, jsou naprosto liché!

VIDEO: Šílenci Hentai Corporation udělali z Kollerovy písničky brutální upíří krvák

"Původně jsme chtěli jet turné s No Name, ale jsou na nás moc tvrdý, tak jsme se dohodli s Kokotama a Prago, páč jsou mladý, nadějný, nedělaj moc bordel a jejich texty dávaj smysl." hází historku k dobru Hentai Corporation.

vložte odkaz, text nemažte

"S ohledem na příšernou pověst všech zúčastnéných je opakování tohoto bukanýrského zájezdu nepravděpodobné a proto neváhejte zakupovat vstupenky u svých osvědčených prodejců štěstí. Bude to jizda! V zeleném oparu s nejjemněším sněhem příjmeme molekuly etanolu. Po nás potopa!" doplňují Cocotte Minute.

"Nikdy jsme nic podobného neabsolovali, tak věříme klukům, že to fakt bude jízda," zakončují mistři novodobého básnění Prago Union.

Pražskej teplárenskej sjezd - termíny turné:
3. 3. Příbram – KD Příbram
10. 3. Ostrava – Barrák
11. 3. Zlín – Music club Fénix
24. 3. Liberec – Bunkr
25. 3. Beroun – KD Plzeňka
30. 3. Brno – Fléda
31. 3. Pardubice – Žlutý pes
1. 4. Strakonice - KD
7.4. Ústí nad Labem – Doma
8. 4. Čelákovice – KD
14. 4. Plzeň – Peklo

tz, jm

Témata: Hentai Corporation, Cocotte Minute, Prago Union, Pražskej teplárenskej sjezd, koncerty, turné

zavřít