Lemmy Kilmister bude mít posmrtnou sólovou desku. Vyjít má do konce roku

Vydáno 31.03.2017 | autor: redakce

Dva roky po své smrti se nejspíš Lemmy Kilmister z ikonických Motörhead dočká své sólové desky. Prozradil to kytarista Jim Voxx v rozhovoru pro TotalRock Radio. Právě v jeho studiu Lemmy své skladby nahrával. 

Lemmy Kilmister bude mít posmrtnou sólovou desku. Vyjít má do konce roku Lemmy Kilmister bude mít posmrtnou sólovou desku. Vyjít má do konce roku

"Momentálně dokončujeme Lemmyho sólové album, ale zatím se neví, kdy vyjde. Záleží to na rozhodnutí managementu Motörhead. Dokážu si představit, že by mohlo vyjít do konce roku," tvrdí kytarista německých Skew Siskin. 

Heavy metalová síň slávy otevře své brány: Vstoupí do ní Lemmy, Scorpions nebo Ronnie James Dio

První nahrávky prý společně pořídili už v roce 2003 v Berlíně, Kilmister ale poté nahrával také v Londýně nebo Americe. Kvůli pozdějšímu horšícímu se zdravotnímu stavu legendárního rockera už desku nestihli za jeho života dokončit, nicméně nahrávání měli úspěšně za sebou. Proto nyní může Voxx projekt dotáhnout do konce. 

vložte odkaz, text nemažte

Lemmy Kilmister zemřel 28. prosince 2015, jen pár dní po svých sedmdesátých narozeninách. Motörhead hned poté ukončili svou činnost.

TémataMotörhead, Lemmy Kilmister, Jim Voxx, rock, metal

zavřít