Rihanna už poslouchá své nové album ANTI! Kdy vyjde?

Vydáno 26.01.2016 | autor: Josef Martínek

Rihanna se asi při propagaci své osmé desky nechala inspirovat Adele. Podobně jako britská diva totiž zvolila filosofii "hlavně mlčet a fanoušky pořádně napínat". Kdy deska ANTI konečně vyjde? To zpěvačka stále neprozradila, každopádně se asi blýská na lepší časy. Už za měsíc startuje k desce turné, které se 26. července podívá i do Prahy.

Rihanna už poslouchá své nové album ANTI! Kdy vyjde? Rihanna poslouchá své nové album ANTI

Situace kolem osmé studiovky Rihanny začíná připomínat nekonečný příběh. RiRi vydala zatím poslední řadový materiál Unapologetic v roce 2012 a od té doby je nezvykle ticho po pěšině. Barbadoská hvězda totiž byla předtím zvyklá vydávat novou desku v podstatě každý rok - mezi lety 2005 až 2012 jich vychrlila sedm.

Rihanna vydá album ANTI, v červenci ho přiveze do pražského Edenu

Odpovědi na všetečné otázky netrpělivých fanoušků nepřinesly ani loňské singly v čele s FourFiveSeconds, ani ohlášení letošního turné. Fanoušci se ale už nejspíš dočkají brzy. Rihanna totiž na sociálních sítích sdílela vlastní fotku, na které má na uších nevšední sluchátka. V popisku uvedla, že poslouchá ANTI.

Do startu ANTI World Tour už přitom moc času nezbývá. První koncert proběhne 26. února v San Diegu a bylo by hodně zvláštní, kdyby v té době ještě nebyly novinky vztahující se ke šňůře venku. Pražáci uvidí žebříčkovou metlu 26. července. Rihanna zapěje v Edenu a budou u toho i hosté - The Weeknd a Big Sean.

NME, jm

zavřít