Rockový slunovrat vypukne v Řevnicích už za měsíc. Tahákem budou Royal Republic

Vydáno 01.05.2019 | autor: redakce

Třináctý ročník multižánrového festivalu Rockový slunovrat proběhne už za měsíc, a to v pátek 31. května a v sobotu 1. června. Na třech pódiích se představí plejáda zahraničních i tuzemských kapel a DJů. Headlinerem letošního ročníku je švédská rocková formace Royal Republic, která v rámci svého festivalového turné představí albovou novinku, jež oficiálně spatří světlo světa pouhý den před vystoupením na Rockovém slunovratu.

Rockový slunovrat vypukne v Řevnicích už za měsíc. Tahákem budou Royal Republic Rockový slunovrat vypukne v Řevnicích už za měsíc. Tahákem budou Royal Republic

Návštěvníkům představí druhý festivalový den, tedy v sobotu. Sobotní program bude také o kapelách Wohnout, Auxili a La Regadera ze Španělska, Circus Problem, Kapitán Demo, N.O.H.A., kteří jsou napůl ze Spojených států, nebo estonských I Wear Experiment.

Rockový slunovrat zná kompletní program. Hlavním tahákem jsou Royal Republic

Pátek není o nic méně nabušený. Vévodí mu Horkýže Slíže a Gaia Mesiah. V závěsu za nimi jsou němečtí punkrockeři Itchy, Sto Zvířat, Prago Union, Skyline nebo Ting. Pokračuje i charitativní soutěž mladých kapel Rockový Slunovrat léčí, která má za cíl nejen podpořit možné naděje české hudební scény, ale zejména pomoci nemocným cystickou fibrózou. Veškerý výtěžek poputuje na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou. V rámci této nadace lze nově přispívat i na elektrický vozík pro handicapovaného Patrika Šimánka.

Royal Republic interview: Vždycky jsme měli nějaký disco standard

Atraktivní prostředí areálu lesního divadla v Řevnicích nabízí chill zóny v čele s tradiční písečnou pláží v lese a pestrou škálu občerstvení pro každého. Ubytování je možné v bezplatném stanovém městečku a lze si rovněž rezervovat místo v hlídaném sektoru s omezenou kapacitou.Vstupenky lze pořídit za příjemných 550 Kč/celý festival v síti GoOut (+poplatky) nebo ve vybraných kamenných prodejnách. K dispozici jsou také jednodenní vstupenky.

Více informací o akci je k nalezení na www.rockovyslunovrat.cz nebo na facebookových stránkách festivalu.

tz, jm

Témata: Rockový slunovrat, Royal Republic

zavřít