Rockový Slunovrat má nový termín, přivítá Krucipüsk, Gaia Mesiah nebo United Flavour

Vydáno 26.07.2021 | autor: redakce

Restrikce týkající se pořádání kulturních akcí se konečně ubírají tím správným směrem, a tak se v Lesním divadle v Řevnicích bude moci konat 14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat, a to v novém termínu! Z původně avizovaného září se akce přesouvá na 13. a 14. srpna 2021.

Rockový Slunovrat má nový termín, přivítá Krucipüsk, Gaia Mesiah nebo United Flavour Rockový Slunovrat má nový termín, přivítá Krucipüsk, Gaia Mesiah nebo United Flavour

Festival také hlásí první potvrzené interprety. Úspěšné vystoupení z loňska si přijede zopakovat kapela Zooblasters. Šikovní muzikanti z pražské scény se dali dohromady, aby vytvořili zábavný hudební projekt, který spojuje prvky taneční hudby a world music, a dokonce už stihli vydat debutové EP Welcome to the Human Zoo.

Rockový slunovrat v Řevnicích vrcholil s Royal Republic, bavili také Kapitán Demo nebo Wohnout

Premiéru na Rockovém Slunovratu odehrají mezinárodní United Flavour, kteří patří mezi stálice tuzemských i evropských klubů a festivalů. U kapely v čele s charismatickou zpěvačkou Carmen jsou nejvýraznější prvky world music, které míchají žánry jako hip-hop, latino či dancehall.

Chybět nebudou ani Krucipüsk, Skyline, N.O.H.A., Gaia Mesiah či Redzed. Již zakoupené vstupenky na loňský dvoudenní festival zůstávají v platnosti. Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut nebo na www.rockovyslunovrat.cz za 590 Kč (+ poplatky). Další informace o akci jsou k dispozici na webových stránkách a facebookovém profilu festivalu. Na webu iREPORT pak můžete soutěžit o 3x2 vstupenky.

TZ, foto: Rockový Slunovrat, Veronika Matějková, Michal Ivanega, Lucie Vysloužilová
Témata: Rockový Slunovrat, Krucipüsk, United Flavour, Gaia Mesiah

zavřít