Rockový Slunovrat se opírá o české klubovky, přivítá United Flavour, Skyline, Krucipüsk nebo Gaiu Mesiah

Vydáno 04.08.2021 | autor: redakce

Rockový Slunovrat otevře své brány už 13. srpna. Během dvou dnů přivítá Lesní divadlo v Řevnicích kapely jako N.O.H.A., United Flavour, Skyline, Krucipüsk či Gaiu Mesiah. Zajímavým jménem je také RedZed. Rapper, který vzhledem připomíná Kurta Cobaina a hlasem Ozzyho Osbournea.

Rockový Slunovrat se opírá o české klubovky, přivítá United Flavour, Skyline, Krucipüsk nebo Gaiu Mesiah Rockový Slunovrat se opírá o české klubovky, přivítá United Flavour, Skyline, Krucipüsk nebo Gaiu Mesiah

Čtrnáctý ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat své návštěvníky opět přivítá v Lesním divadle Řevnice, a to ve dnech 13. a 14. srpna 2021. Po již zveřejněných Zooblasters a United Flavour je potvrzena i world music kapela N.O.H.A. a  ryze taneční formace Skyline. Oba poslední zmiňovaní na festivalu s velkým úspěchem vystoupili už v roce 2019.

Rockový slunovrat v Řevnicích vrcholil s Royal Republic, bavili také Kapitán Demo nebo Wohnout

Dalším zajímavým jménem je RedZed, rapper, který vzhledem připomíná Kurta Cobaina a vokálem Ozzyho Osbournea. Jeho osobitého kombinování rapu s žánry jako nu-metal nebo heavy metal si všímají už i za hranicemi naší země. Kytarovou sekci si vezmou na starosti rockoví matadoři Krucipüsk. Zpěvačka Marka ze Skyline taneční beaty vymění za kytarové riffy a show na pódiu řevnického amfiteátru si zopakuje i s Gaia Mesiah.

Žánrovou rozmanitost pak doplňují Vepřové komety (funky), Fyah Son Bantu (reggae/dancehall), The Shookies (folk), Frozen Poppyhead (alternative metal), The Train Robbers (rock’n’roll/surf)
a Frankie & The Deadbeats (country).

Akce proběhne za podmínek odpovídajících pro vstup na kulturní akci v souladu s vládními nařízeními. Při příchodu musí návštěvník prokázat splnění některé z následujících podmínek: negativní PCR test (stáří max. 7 dní), negativní antigenní test (stáří max. 72 hodin), potvrzení z laboratoře o prodělání covidu v posledních 180 dnech nebo druhou dávkou očkování (min. 14 dní od aplikace) Po celou dobu konání festivalu bude také možné využít testovacího místa s odborným personálem.

Již zakoupené vstupenky na loňský dvoudenní festival zůstávají v platnosti. Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut nebo na www.rockovyslunovrat.cz za 590 Kč (+ poplatky).

TZ, foto: Rockový Slunovrat, Veronika Matějková, Michal Ivanega, Lucie Vysloužilová
Témata: Rockový Slunovrat, Krucipüsk, United Flavour, Gaia Mesiah

zavřít