Rockový slunovrat zná kompletní program. Hlavním tahákem jsou Royal Republic

Vydáno 18.03.2019 | autor: redakce

Festival Rockový slunovrat, který se ve dnech 31. května a 1. června potřinácté uskuteční v areálu lesního amfiteátru v Řevnicích u Prahy, zveřejnil kompletní program. Na třech pódiích vystoupí mnoho zahraničních i tuzemských kapel a DJů. Headlinerem letošního ročníku je švédská rocková formace Royal Republic, která v rámci svého festivalového turné představí albovou novinku.

Rockový slunovrat zná kompletní program. Hlavním tahákem jsou Royal Republic Rockový slunovrat zná kompletní program. Hlavním tahákem jsou Royal Republic

V závěsu za nimi jsou němečtí punkrockeři Itchy, španělské ska v podání Auxili nebo elektronika od I Wear* Experiment z Estonska. Napůl ze Spojených státu jsou Noise of Human Art alias N.O.H.A. Zahanbit se nenechá ani česká a slovenská scéna. Jména jako Gaia Mesiah, Horkýže slíže, Wohnout, Circus Problem, Prago Union, Kapitán Demo, Skyline, Sto zvířat a mnoho dalších zaplní nabitý dvoudenní program.

Rockový slunovrat přiveze Royal Republic, zahrají i Gaia Mesiah nebo Horkýže Slíže

Nebudou chybět chill zóny v čele s tradiční pláží v lese ani kvalitní jídlo pro masožravce i vegany. Pokračuje charitativní soutěž mladých kapel Rockový Slunovrat léčí, která má za cíl nejen podpořit možné naděje české hudební scény, ale zejména pomoci nemocným cystickou fibrózou. Veškerý výtěžek poputuje na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou.V rámci této "nadace" lze nově přispívat i na elektrický vozík pro handicapovaného Patrika Šimánka. Předprodej vstupenek na celý festival je rozdělen do cenových vln. Do konce března běží první vlna celofestivalových vstupenek, které lze pořídit za 490 Kč (+ poplatky) v síti Goout.cz nebo na vybraných místech kamenného prodeje. Více informací o akci je k nalezení na www.rockovyslunovrat.cz nebo na facebookových stránkách festivalu.

tz, jm

Témata: Rockový slunovrat, Royal Republic, Gaia Mesiah, Wohnout, Horkýže slíže

zavřít