Sobotní Okoř zahájí Ewa Farna, kromě hudby dojde i na zorbing nebo kuchařskou show

Vydáno 17.08.2016 | autor: redakce

Pro 16. ročníku festivalu Okoř slibuje předpověď krásné letní počasí. Akci zahájí v sobotu 20. srpna ve 14 hodin Ewa Farna, dále zahrají Xindl X, David Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř a další.

Sobotní Okoř zahájí Ewa Farna, kromě hudby dojde i na zorbing nebo kuchařskou show Festivalové diváky přivítá na Okoři Ewa Farna. Foto: Romana Šlapáková

Festivalový areál se návštěvníkům otevře úderem poledne, hudební program začne koncertem Ewy Farné v 14:00. Poté přijdou na řadu vystoupení Jaroslava Uhlíře, Báry Polákové, skupiny Jelen, Xindla X, Davida Kollera a kapel Tata Bojs a Mandrage.

Jak se dostat na Okoř? Bude zavedena kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový výletní Cyklohráček, či případně dopravu vlastní.

FOTOREPORT: Okoř se šťávou: Zábava v nádherných kulisách hradu

Stejně jako každým rokem je připravena celá řada doprovodných aktivit určených zejména dětem (zorbing v bazénu, dětský koutek, malování na obličej) a pestrý výběr občerstvení, z něhož si přijdou na své i vegetariáni, příznivci hamburgerů, raclette, palačinek, domácích limonád či dobře chlazeného piva.

 
Jak se připravuje festival Okoř

Připraveny budou stany značek kvality Klasa a Regionální potravina. Formou soutěží a zajímavých vzdělávacích atrakcí se mohou návštěvníci dozvědět více o kvalitních potravinách. Malí návštěvníci se mohou těšit na dětský koutek, kde si mohou malovat, vybarvovat a soutěžit a také poznávat potraviny a pochutiny. I pro dospělé je připravena zábava za drobné odměny a odpočinková zóna. Program doplní atraktivní kuchařská show s festivalovým menu, které připraví šéfkuchař Luboš Týle a to celkem čtyřikrát během dne.

vložte odkaz, text nemažte

Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena z důvodů zachování maximálního komfortu pro všechny návštěvníky. Na časté prosby návštěvníků bude letos prodej omezeného počtu vstupenek i na místě.

tz, jm

Témata: Okoř, Ewa Farna, Xindl X, MandrageDavid Koller, Bára Poláková, Jaroslav Uhlíř, Jelen, Tata Bojs, festivaly

zavřít