VIDEOROZHOVOR: Giudi - Na Žebřík je hrdý každý Plzeňák!

Vydáno 12.03.2018 | autor: redakce

Fanoušci ji znají z kapely ISUA už nějakou dobu, až loni ale Giudi vydala sólové EP Reborn To Be. Také to ji vyneslo na druhé místo kategorie Objev roku letošního Žebříku. Co chystá dál, nám prozradila v rozhovoru. 

VIDEOROZHOVOR: Giudi - Na Žebřík je hrdý každý Plzeňák! VIDEOROZHOVOR: Giudi - Na Žebřík je hrdý každý Plzeňák!

"Myslím si, že hlasující ocenili celkovou práci, kterou jako zpěvačka odvádím. Nevím, zda to víc přisuzovat muzice, kterou jsem vydala, nebo tomu, že začínám být vidět na různých akcích. Bude to asi mix všeho," myslí si Jitka Moulisová alias Giudi"Žebřík je plzeňská akce, na kterou je každý Plzeňák hrdý, a já ji miluju. Jsem strašně ráda, že jsem tady dnes mohla být a stát vedle takových jmen, jaká tu byla," dodala. 

Žebřík: Nejvíc cen si odnesli Tomáš Klus, Mydy Rabycad a David Stypka. Zpěváky roku jsou Michal Hrůza a Anna K.

V současnosti má nový klip Into The Woods, který režíroval Adam Vopička, a sólové dráze se věnuje víc než té s kapelou ISUA. "S klukama se momentálně vídáme hlavně víc jako kamarádi než jako spoluhráči, řekli jsme si, že to tak má asi být. Každý máme spoustu jiných myšlenek a každý jsme strašně daleko," vysvětluje.

Dalšími oceněnými Žebříku byli Tomáš KlusAnna K., David StypkaMydy RabycadMichal HrůzaEwa FarnaDivokej Bill a mnozí další. Letošní ročník moderovali Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová. Sestřih toho nejlepšího uvidíte 18. března na Prima Cool. 

video: Jaroslav Noska, rozhovor: Josef Martínek, foto: Petr Tibi, Jana Braunová

Témata: Žebřík, Giudi, Reborn To Be

zavřít