VIDEO: Zpěvačka Giudi točila klip v Itálii, hledá v něm vnitřní sílu. Nové EP pokřtí na Cargo Gallery

Vydáno 07.06.2017 | autor: redakce

Zpěvačka Giudi představuje singl Seaside, který pochází z jejího nového EP.  To bude pokřtěno 25. června na lodi Cargo Gallery v Praze. Videoklip k novince vznikal v Itálii. 

VIDEO: Zpěvačka Giudi točila klip v Itálii, hledá v něm vnitřní sílu. Nové EP pokřtí na Cargo Gallery Zpěvačka Giudi točila klip v Itálii, hledá v něm vnitřní sílu. Nové EP pokřtí na Cargo Gallery

Videoklip režiséra Martina Linharta a kameramana Radima Střelky se z velké části odehrává v italském přímořském městečku Alberobello, které je proslulé pro specifické kamenné domky (nazývané též trulli). Atmosféře klipu dále dominuje extrovertní vizáž zpěvačky oděné v kostýmech belgické návrhářky Flory Mirandy. Ty byly vyrobeny ručně z latexu pomocí speciální technologie vrstvení. Včetně herců se na natáčení podílelo celkem 25 lidí, videoklip podpořili i tamní radnice s policií.

TOP 13 domácích objevů roku 2016: Maella, Mikolas Josef, dné, David Stypka, Role a další talenty

Klip i píseň je součástí koncepční vize celého EP, které se zpěvačkou tvoří její producent Sin.tex. "Všichni máme v životě nějaké sny, každý ale nezíská odvahu vyplout na širé moře do neznáma, aby se těch snů pokusil alespoň dotknout. Od začátku jsem měla jasnou vizi a když Martina Linharta napadlo dát do klipu i koně, hned do sebe vše zapadlo. Kůň je symbolem energie a odhodlání. A skladba Seaside je o hledání vnitřní síly v každém z nás. Především je to můj vlastní příběh." vysvětluje zpěvačka Giudi.

Na finálním zvuku skladby Seaside se podílel americký producent Brent Kolatalo, který v minulosti spolupracoval s umělci jako Lana Del Rey, Kanye West nebo Kendrick Lamar.

Skladby debutového EP představí Giudi a Sin.tex naživo 25. června na pražské lodi Cargo Gallery. 

tz, jm

Témata: Giudi, Cargo Gallery, Seasise

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít