Dirtyphonics v říjnu popřejí Roxy k pětadvacetinám, spolupracovali s Linkin Park, Skrillexem i Marilynem Mansonem

Vydáno 29.06.2017 | autor: redakce

Další headliner narozeninových oslav ROXY BE25 tentokrát potěší drum'n'bassové fanoušky. Po pěti letech se na místo činu vrací francouzský DJský a producentský projekt Dirtyphonics. Kdo se bojí, měl by zůstat doma, ale pro otrlejší pařmeny přivezou tito frantíci divokou kombinaci bass music, dubstepu a elektra. Dirtyphonics se řadí mezi jedno z nejpopulárnějších d'n'b seskupení, což dokazuje i spolupráce se jmény jako Linkin Park, Skrillex, Marilyn Manson, Foreign Beggars nebo Modestep. Už 21. října se předvedou Praze.

Dirtyphonics v říjnu popřejí Roxy k pětadvacetinám, spolupracovali s Linkin Park, Skrillexem i Marilynem Mansonem Dirtyphonics v říjnu popřejí Roxy k pětadvacetinám, spolupracovali s Linkin Park, Skrillexem i Marilynem Mansonem

Na scéně se pařížští Dirtyphonic pohybují od roku 2004. Původně se francouzská čtveřice proslavila především díky svým divokými live shows, kdy pódiu panovali všichni naráz. Už od samých začátků je jejich jasnou signaturou osobitá kombinace bass music, dubstepu a elektra se surovou energií typickou pro rockové koncerty.

Narozeniny Roxy zahájí matador taneční scény James Zabiela

Většina z nich začínala v metalových kapelách a tak je jasné odkud vítr vane. Jako jedno z nejpopulárnějších d'n'b seskupení navíc měli i možnost spolupracovat se jmény jako Linkin Park, Skrillex, Foreign Beggars, Modestep nebo Marilyn Manson.

vložte odkaz, text nemažte

V současné době už po festivalech a do klubů jezdí pouze dva členové Dirtyphonics, ale i tak dokážou energií zaplnit celé haly, o čemž vypovídá třeba jejich set z Rampage. Rádi posouvají hranice a ukazují, jak by mělo moderní pojetí DnB vypadat. Nebojí se totiž svou dravost propojit s tanečními žánry jako rave, house, electro nebo techno. Přesvědčit se budete moct už 21. října v rámci narozeninových oslav BE25 v ROXY.

Témata: Roxy, Dirtyphonics, Linkin Park, Marilyn Manson, Skrillex

zavřít