Dvojitá nálož dobrého popu: Mika bude mít v Praze za předskokany Lake Malawi

Vydáno 28.01.2016 | autor: Josef Martínek

Na prvním pražském koncertě Miky 25. května ve Foru Karlín vystoupí jako předkapela Lake Malawi. Britský zpěvák se do České republiky vrací po loňském úspěšném koncertě na Colours Of Ostrava, kde celý program zakončoval. Právě ostravský festival pražskou show pořádá.

Dvojitá nálož dobrého popu: Mika bude mít v Praze za předskokany Lake Malawi Lake Malawi si zahrají před Mikou

"Management Miky s naším návrhem souhlasil, Lake Malawi se jim velmi líbili," říká za pořádající festival Colours Of Ostrava ředitelka Zlata Holušová. "Jsem na Miku moc zvědavý. Viděl jsem o něm jeden dokument a jeho písničky se mi libí! Doufám že se setkáme osobně," dodává frontman Lake Malawi Albert Černý.

VIDEO: Lake Malawi a Yemi vměstnali do klipu Young Blood celý koloběh života

Mika, držitel prestižních hudebních cen, který prodal přes 10 miliónů desek a dosáhl na zlaté či platinové ocenění ve 32 zemích světa, se do České republiky vrací na první samostatný koncert právě po velmi úspěšném vystoupení na festivalu Colours of Ostrava 2015. "Zpěvák si diváky na Colours získal od prvních tónů neuvěřitelnou energií, nasazením, skvělým zpěvem, hrou na klavír i tancem, kterému nevadil ani déšť. Byla to skutečná show v tom nejlepším slova smyslu. Moc se těším, že Miku fanouškům u nás opět přivezeme," říká Holušová.

Vstupenky jsou v prodeji v eshopu Colours of Ostrava a v sítích Goout.cz, Ticketpro a Eventim. Více informací na www.colours.cz.

tz, jm

zavřít