AUDIO: Die Antwoord ohlašují nové album 27 singlem 2*Golden Down*7. V srpnu zahrají v Praze

Vydáno 27.06.2018 | autor: redakce

Die Antwoord na úvod celosvětového turné, během něhož se zastaví 20. srpna i v Praze na Výstavišti v Holešovicích, představují nový singl s názvem 2*Golden Down*7. Jde o první skladbu z připravovaného alba 27, které bude obsahovat 27 skladeb a řadu spoluprací s jejich oblíbenými umělci.

AUDIO: Die Antwoord ohlašují nové album 27 singlem 2*Golden Down*7. V srpnu zahrají v Praze AUDIO: Die Antwoord ohlašují nové album 27 singlem 2*Golden Down*7. V srpnu zahrají v Praze

Kapela dále uvedla, že většina spolupracujících umělců je zatím ne zcela známá a jsou převážně z Jižní Afriky. Základní album 27 vyjde jako desetiskladbový soundtrack k filmu, na kterém Die Antwoord v současné chvíli pracují. Ostatních 17 skladeb bude "schováno" na různých místech. Stejně jako 2*Golden Down*7, který vyjde na B straně "super" limitované edice vinylu singlu Alien. 

LIVE: První den Rock for People - Jihoafričtí provokatéři Die Antwoord se rozloučili pečlivě nacvičenou show


V České republice Die Antwoord koncertovali celkem třikrát, naposledy loni na festivalu Rock For People. Poprvé se samostatně představili v roce 2010 v pražské Lucerně, a v roce 2016 beznadějně vyprodali koncertní prostor ve Žlutých lázních.

Předskakoval jim 20. srpna na Výstavišti v pražských Holešovicích bude jedna z nejžhavějších mladých jihoafrických hvězd alternativní scény Moonchild Sanelly. Vstupenky na koncert jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal a GoOut.

jm

Témata: Die Antwoord, Výstaviště, 2*Golden Down*7

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít