TOP 8 videoklipů týdne: Ben Cristovao maluje, Jelen vzpomíná na Michala Tučného

Vydáno 16.10.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Ben Cristovao i Slaves ve svých klipech malují, každý ve svém originálním stylu. Jelen si udělal výlet do Hoštic u Volyně a Wohnout opět potvrdili pověst velkých hračiček do detailu vybroušeným klipem. Své novinky vydaly také Lucie Vondráčková, Mariah Carey a Camila Cabello. Kanadský zpěvák Michael Bublé klipem zve k poslechu nové desky. 

TOP 8 videoklipů týdne: Ben Cristovao maluje, Jelen vzpomíná na Michala Tučného TOP 8 videoklipů týdne: Ben Cristovao i Slaves se dali na malování, Michael Bublé končí kariéru


Wohnout
vás vystřelí do říše divů

Pořádný výlet za hranice všedních dní dopřáli Wohnouti hlavní herečce svého nového klipu. Čeká vás přehršel efektů, roztodivných postav, přeletů a všeho dalšího. A pěkně rychle! Klip prý trvalo dát dohromady dlouhých devět měsíců a výsledkem je unikátní kousek. Z herců si v něm zahráli například David Kraus, Yarda Helešic, Míra Nosek, Karel Zima, Míra Nosek, Kateřina Koki Mlejnková nebo zpěvačka Giudi.

Která by nechtěla být vedle Bena Cristovao Nahá?

Intimnější song společně s povedeným klipem od režiséra Tomáše Kasala. Pro interiérové záběry si natáčecí tým vybral prostory Akademie múzických umění v Praze a hlavní roli vedle Bena ztvárnila modelka Kateřina Kasanová. Ben Cristovao oznámil před nedávnem koncert v O2 areně, ten si naplánoval hodně s předstihem - a to na 21. září příštího roku. 

Ben Cristovao ukázal fanouškům v premiéře nový klip Mowgli

Jelen v Hošticích vzpomíná na Michala Tučného

Svéráznou předělávkou písně Michal Tučného Spím v obilí zve skupina na podzimní turné. V klipu hraje i zpěvákova rodina, konkrétně manželka Marta, nevlastní dcera Gabriela a také dcera Míša Tučná. Ta si také v songu zazpívala a s kapelou vyrazí na turné. Klip byl natáčen v Hošticích u Volyně, kde Tučný v závěru svého života bydlel. Jelen začíná turné 16. listopadu v Herálci, v Praze bude 15. prosince. 

Slaves to natřou všem

Stačí pár úvodních vteřin a je vám jasné, že to někdo tou barvou pořádně schytá. Magnolia je nejnovější singl z jejich nedávno vydané desky Acts Of Fear And Love. Do Prahy tato brutální dvojka dorazí už 24. října.

RECENZE: Debut Slaves posílá punku adrenalinovou injekci přímo do srdce

Michael Bublé se loučí songem Love You Anymore

Je tomu pouhých pár dnů, co vydal Michael Bublé klip k songu When I Fall In Love. A své fanoušky nenechal dlouho čekat na další. Video Love You Anymore, v němž se interpret prochází po pláží, by však jeho příznivci pravděpodobně nejraději oželeli. Zpěvák s jeho vydáním totiž zároveň oznámil konec své kariéry. Učinil tak kvůli synovi, kterému byla ve třech letech diagnostikována rakovina jater. Jeho tisková mluvčí však informaci následně popřela. 

 

Mariah Carey vsadila na černobílou

Činí se také Mariah Carey. Vydává už druhý klip ve velmi krátké době. Ve videu k písni With You vsadila na černobílou barvu a sexy šaty. A nepřeháněla to ani s výběrem místa natáčení. Ve videu se střídají záběry z hotelového pokoje či automobilu, zpěvačku pak můžeme vidět také v noci sledovat osvětlené město.

 

Camila Cabello vzpomíná na svou bývalou lásku

S velmi originálním videem přichází Camila Cabello, bývalá členka skupiny Fifth Harmony. Ve vizuální podobě písně Consequences se prochází parkem a vzpomíná na krásné i ne zrovna veselé chvíle svého posledního vztahu. Klip je zasazen do všech ročních období, které zobrazují různé fáze jejího milostného života. Přítele Camily Cabello si zahrál Dylan Sprouse.

Bizár pod čarou: Lucie Vondráčková v klipu plném smutku

Lucie Vondráčková po návratu do České republiky nelení a vydává jeden song za druhým. Tentokrát však na rozdíl od skladby Zásah nejde o cover, nýbrž o zpěvaččinu vlastní píseň, na kterém spolupracovala její matka Hana Sorrosová a kluci z kapely Light And Love. Song plný lásky, bolesti i naděje režíroval Adam Pavelka, partnera interpretky si v něm pak zahrál Matěj Hádek.

Bizár týdne: Lucie Vondráčková přezpívala hit Hot Stuff Donny Summer do češtiny

 

text: Kateřina NovákováAndrea Štipčáková

Témata: Ben Cristovao, Wohnout, Jelen, SlavesMichael Bublé, Lucie Vondráčková, Mariah Carey, Camila Cabello

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít