VIDEO: Ben Cristovao představuje niternou novinku Poslední z očekávané desky

Vydáno 24.06.2017 | autor: Pavel Vičar

Ben Cristovao vydá za pár dnů novou desku, která dostala název Poslední a podle všech indicií by měla vyjít opravdu netradičním způsobem. První singl nese stejný název jako celé album. Kdo ale čekal roztančenou novinku, bude překvapen. 

VIDEO: Ben Cristovao představuje niternou novinku Poslední z očekávané desky Ben Cristovao představuje niternou novinku Poslední z očekávané desky

Ben Cristovao je pojem a má stále více a více fanoušků. Jeho hity jako Asio či Těžký váhy jsou velmi populární a mají miliony zhlédnutí na YouTube. Zpěvák, který nedávno oslavil významné životní jubileum, dlouho tajil informace o nové desce, ty se dostaly ven až před pár dny. Doprovází je první singl Poslední.

Ben Cristovao vydá desku netradičně, v září ji pokřtí. A v Berlíně se setkal se Stevenem Tylerem z Aerosmith

vložte odkaz, text nemažte

Skladba je upřímná a bolestivá zpověď zpěváka, kterou adresuje jedné konkrétní dívce. Text samozřejmě napsal Ben a o produkci se už jako vždy postarali The Glowsticks, přesto výsledek čekal málokdo. Cristovao ukázal tentokrát zase svoji jinou tvář a po veselých hitech přichází něco, co člověka opravdu může srazit na kolena. Doprovodné video skvěle souzení s textem a skladbou samotnou. Výborná práce, i přesto, že za vznikem singlu Poslední je určitě dost bolesti.  Novou desku můžete očekávat v nejblížších dnech.

Témata: Ben Cristovao, Poslední, nová deska

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít