VIDEO: Bruno Mars přezpíval píseň All I Ask, kterou napsal pro Adele, a následně vydal nový singl

Vydáno 05.11.2016 | autor: redakce

Skladba All I Ask od Adele sice doposud nevyšla jako singl, vzhledem k fantastickým prodejům desky 25 i tomu, že ji zpívala například na Grammy, je však posluchačům dostatečně známá. Její spoluautor Bruno Mars si nyní vystřihl coververzi. Podívejte se, jak uspěl. 

VIDEO: Bruno Mars přezpíval píseň All I Ask, kterou napsal pro Adele, a následně vydal nový singl Bruno Mars propaguje album 24K Magic

Zatímco v podání Adele jsme svědky stoupání do závratných výšek, Bruno Mars píseň zazpíval daleko klidněji a dodal jí nádech atmosférického r'n'b. Vystoupení proběhlo v rámci vysílání BBC Radio 1, jehož záznam je nyní ke zhlédnutí na YouTube. 

LIVE: Bruno Mars přivezl do Prahy svůj zvěřinec

Bruno Mars v pořadu především propagoval svou novou desku 24K Magic, která vyjde 18. listopadu. Na jeho třetí řadovku se čekalo čtyři roky, Mars ale mezitím stihl nazpívat například hit Uptown Funk v produkci Marka Ronsonsa. 

vložte odkaz, text nemažte

Pilotní singl má stejný název jako zmiňované nové album a vyšel minulý měsíc. Už se stihl dostat do Top 10 amerického i britského singlového žebříčku. Jako druhou upoutávku vydává Mars promosingl Versace On The Floor

Témata: Bruno Mars, Adele, 24K Magic, Uptown Funk, r'n'b, funk, pop

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít