VIDEO: Chester Bennington naposledy. Linkin Park vydali v den sebevraždy zpěváka nový klip

Vydáno 21.07.2017 | autor: redakce

Zpráva o smrti Chestera Benningtona, který spáchal sebevraždu v pouhých jednačtyřiceti letech, ve čtvrtek večer šokovala fanoušky po celém světě. Jen těsně před jejím oznámením přitom kapela vydala nový klip k písni Talking To Myself. 

VIDEO: Chester Bennington naposledy. Linkin Park vydali v den sebevraždy zpěváka nový klip VIDEO: Chester Bennington naposledy. Linkin Park vydali v den sebevraždy zpěváka nový klip

Skladba Talking To Myself pochází z nové desky Linkin Park, nazvané One More Light, kterou kapela v posledních týdnech propagovala na turné. V červnu s ním zavítala i do České republiky. Také klip je postaven na záběrech z koncertů, nejedná se však o obyčejný záznam vystoupení. K vidění je spousta stříhů a v jednu chvíli můžeme sledovat více záběrů najednou. Fanoušci se tak mohou touto formou rozloučit s Chesterem, jehož odchod byl pro všechny tak nečekaný.

Zemřel Chester Bennington. Zpěvák Linkin Park spáchal sebevraždu

Zpěvák spáchal sebevraždu ve svém domě v Los Angeles, symbolicky v den nedožitých 53. narozenin svého přítele Chrise Cornella, který stejným způsobem (tedy oběšením) odešel ze světa na jaře. Už v minulosti trpěl psychickými problémy a depresemi. 

jm, foto: Jaroslav Noska, archiv

Témata: Linkin Park, Chester Bennington, Chris Cornell, One More Light

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít