VIDEO: Mike Shinoda z Linkin Park se na svém EP vyrovnává se smrtí Chestera Benningtona

Vydáno 27.01.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Tři nové skladby ze šuplíku Mikea Shinody mají jediný důvod - uctít památku jeho kolegy Chestera Benningtona. Mike, který v Linkin Park hraje na kytaru a rapuje, napsal na svůj Twitter: "Tři nové songy. Všechnu hudby a vizuály jsem dělal já." Podívejte se na první z nich.

VIDEO: Mike Shinoda z Linkin Park se na svém EP vyrovnává se smrtí Chestera Benningtona VIDEO: Mike Shinoda z Linkin Park se na svém EP vyrovnává se smrtí Chestera Benningtona

Tři nové skladby Place To Start, Over Again, and Watching As I Fall se objeví na autorském EP s názvem Post Traumatic. Všechny tři otevřeně mluví o Chesterově ztrátě. Mike tak chce veřejně s fanoušky sdílet intimní a osobní vzpomínky a myšlenky. Jak sám říká, doufá, že to bude veřejná pomoc pro ty, kteří se s tou smutnou událostí ještě nedokázali vyrovnat.

Chester Bennington bojoval se svými démony z dětství celý život

Frontman Linkin Park Chester Bennington spáchal sebevraždu v červenci loňského roku pouhé dva měsíce poté, co si vzal život jeho blízký přítel a další slavný muzikant Chris Cornell, který by v den Benningtonovy smrti slavil narozeniny. Motivy Benningtonovy sebevraždy nejsou dosud zcela zřejmé, vědělo se ale, že trpěl depresemi. V dětství si prošel rozvodem rodičů a sexuálním zneužíváním, zemřelo mu několik přátel a léčil se z drogové a alkoholové závislosti. Zanechal po sobě šest dětí, miliony truchlících fanoušků a nesmazatelnou stopu v hudební historii.

VIDEO: Fanoušci se loučili s Chesterem Benningtonem. Pocta zpěvákovi Linkin Park spojila celý svět

Téma: Linkin Park, Chester Bennington, Mike Shinoda, Chris Cornell

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít