VIDEO: Je tady léto, nic neřešte! Ego a Monika Bagárová se spojili, aby stvořili hit

Vydáno 01.07.2016 | autor: Pavel Vičar

Rapper Ego se vedle společných hiphopových aktivit v kapele Kontrafakt proslavil i letním hitem Žijeme len raz. V novince Neriešme to dal dohromady s Monikou Bagárovou a chtěl by znovu ovládnout prázdninové playlisty. 

VIDEO: Je tady léto, nic neřešte! Ego a Monika Bagárová se spojili, aby stvořili hit Ego a Monika Bagárová v novém klipu

Ego se hlásí opět o slovo ve stejnou dobu jako jeho "bratr" Rytmus a přichází s novinkou, která by měla zaujmout širší veřejnost. Společně s DJ Wichem, jež song produkoval, a zpívající Monikou Bagárovou má zaděláno na hit.

VIDEO: Kontrafakt nemají od DJ Wiche jen beaty, ale také klip

Singl Neriešme zní chytlavě hned od začátku. Dj Wich patří v  hip hopu k opravdové špičče, a i když je jeho hudba rozpoznatelná, nikdy nevykrádá sám sebe. Text je výpovědí zamilovaného páru, rapové party Ega a zpěv Moniky k sobě skvěle ladí a je dobře, že se hiphoper spojil právě s Bagárovou, ze které se pomalu stává velká hvězda.

Videoklip od začátku vypadá, jako byste sledovali domácí video nějakého zamilovaného páru. I přesto, že může někomu připadat obyčejně, k dané skladbě se perfektně hodí a je trefou do černého. Někdy stačí opravdu málo k tomu, aby vznikl poutavý a působivý snímek. Ego se vydal rozhodně správnou cestou. Neriešme si zaslouží stát se letním hitem. 

Témata: Ego, Monika Bagárová, Rytmus, Kontrafakt, letní hit, léto

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít