VIDEO: Jelen a Debbi jsou v novém klipu jako Mars a Venuše

Vydáno 06.04.2018 | autor: redakce

Jelen a Debbi spolu v poslední měsíc loňského roku absolvovali vánoční turné, které zakončili v beznadějně vyprodaném Foru Karlín. Během času stráveného na společných zkouškách vznikal i nový singl Mars a Venuše, jenž je inspirován odvěkým příběhem vztahu muže a ženy. Nyní k němu představují videoklip.

VIDEO: Jelen a Debbi jsou v novém klipu jako Mars a Venuše VIDEO: Jelen a Debbi jsou v novém klipu jako Mars a Venuše

"Ještě před turné jsme při jamování ve společnosti Debbi často hráli a zpívali. Při tom vznikla právě tato píseň, kterou jsme zařadili do našeho vánočního setlistu a u diváků měla úspěch. Na základě toho jsme ji nahráli i ve studiu," přibližuje frontman kapely Jelen Jindra Polák.

FOTOREPORT: Jelen v DEPO2015 rozezpíval plzeňské fanoušky

"Pro mě byl svátek zazpívat si s Jeleny, a ještě k tomu česky. Jsou to pro mě mimořádné zážitky," dodává Debbi, která za své loňské studiové album Break získala Cenu Anděl v kategorii Sólová interpretka roku.

Režie videoklipu se ujal František Effenberger Zouzal, který dodává: "Pracoval jsem s Jeleny na jednom z jejich prvních videoklipů. K písni Magdaléna. Bylo to před třemi lety. Na samém začátku jejich kariéry. Nikdy by mě nenapadlo, že na YouTube dosáhne deseti milionů přehrání. Dnes už vím, že duet s Debbi může mít klidně stejný potenciál."

Jelen v roce 2014 získal ocenění Anděl pro Objev roku a v loňském roce převzal cenu za Skupinu roku. Kapela má již plný koncertní kalendář na letošní rok a zároveň začíná pracovat na novém studiovém albu.

tz, jm

Témata:  Jelen, Debbi, Mars a Venuše, Break, Vlčí srdce

3,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít