VIDEO: Madonna se v Paříži vydala zpívat mezi lidi. Došlo na Lennonovu Imagine i Like A Prayer

Vydáno 11.12.2015 | autor: redakce

Sympatické gesto udělala Madonna během své návštěvy Paříže. Po svém koncertě v rámci Rebel Heart Tour se totiž vydala na tamní náměstí Place de la République a zazpívala si s náhodnými kolemjdoucími. Uctila tím památku obětí listopadového teroristického útoku. 

VIDEO: Madonna se v Paříži vydala zpívat mezi lidi. Došlo na Lennonovu Imagine i Like A Prayer Madonna na turné Rebel Heart

Madonna koncertovala v hale Bercy a poté se vydala na náměstí. Zpívat tam prý původně neplánovala, nakonec ale spontánně došlo hned na několik písniček. Jednou z nich byla i skladba Imagine, kterou proslavil John Lennon a jež symbolizuje ideu světa v míru a toleranci. Podobně silnou textovou hodnotu má ale i zpěvaččin vlastní hit Like A Prayer. Zazněla i novinka Ghosttown z letošního alba Rebel Heart. 

Eagles Of Death Metal se po teroru vrátili do Paříže, na pódium je pozvali U2

Madonna je známou bojovnicí za lidská práva a toleranci. Při svém koncertě ve švédském Stockholmu se den po pařížských útocích z 13. listopadu během svého emotivního projevu dokonce rozplakala. V Praze jsme její turné viděli pouze pár dní před tragickými událostmi ve francouzské metropoli. V O2 areně zpívala 7. a 8. listopadu.

Josef Martínek

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít