VIDEO: P.B.CH. zpívá o sporech Kiki a Maki, inspiroval se ale i rozkolem v Lucii

Vydáno 21.09.2017 | autor: redakce

Ještě před tím, než vydá Lucie očekávané nové album Evolucie, si mohou fanoušci skupiny zkrátit čekání novou skladbou baskytaristy P.B.CH. Předlohou songu Kiki a Maki je rozpad úspěšného beachvolejbalového páru. "Je to píseň o rozchodech, hlavně rozchodech v pracovní sféře, mnohdy i dost absurdních. Inspirovaná je i osobní zkušeností z rozkolu skupiny Lucie," přiznává P.B.CH.

VIDEO: P.B.CH. zpívá o sporech Kiki a Maki, inspiroval se ale i rozkolem v Lucii VIDEO: P.B.CH. zpívá o sporech Kiki a Maki, inspiroval se ale i rozkolem v Lucii

"Vzhledem k tomu že jsem viděl jistou podobnost rozpadu s Lucií, která spolu spoustu let nehrála, vznikl na toto téma příběh inspirovaný skutečnými událostmi," dodává P.B.CH.

Soundtrack Poděbrady viděl jediný letošní koncert Lucie. Speciálním hostem byl Michal Pavlíček

Příběh poté do klipové podoby ztvárnil výtvarník, režisér a scénárista Martin Aaron Hořínek, který se kromě různých technik věnuje převážně tzv. totální animaci.. Ručně, bez použití počítače v klipu rozpohyboval více než 150 plastelínových postav.Kiki a Maki je první vlaštovkou z chystaného alba. P.B.CH. "Album vydám, jen co dojedeme turné s Lucií," vzkazuje hudebník.

Témata: P.B.CH., Lucie

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít