VIDEO: Sex prodává! Fergie si přizvala Kim Kardashian a společně se koupou v mléce

Vydáno 03.07.2016 | autor: Pavel Vičar

O Fergie nebylo dlouho slyšet, její domovská formace Black Eyed Peas si dává pauzu, a tak se musí snažit sama. Novinka M.I.L.F $ má být prvním lákadlem na chystanou desku. Volba to ale není úplně šťastná, jde tu totiž jen o prvoplánovou snahu šokovat.

VIDEO: Sex prodává! Fergie si přizvala Kim Kardashian a společně se koupou v mléce Nový klip se Fergie rozhodla prodat na sexuální provokaci

Z Fergie se stala hvězda především díky hitům, keté dala dohromady s chlapci z Black Eyed Peas. Její první a zatím poslední sólová deska The Dutchess se sice prodávala, ale u kritiků kladné hodnocení nezískala. Po deseti letech, během nichž se jen občas připomněla nahodilým singlem, je čas přinést fanouškům novou muziku a pokusit se vrátit zpět na přední příčky hitparád. 

The Black Eyed Peas slaví dvacetiny novým singlem. Ale kde je Fergie?

Nový singl zní od začátku stejně jako materiál, se kterým uspěla před deseti lety. Není se čemu divit, když z toho tehdy byl masivní komerční úspěch. Jenže hudba se za tu dobu posunula dál. Přisprostlý text i jasně rozpoznatelný hudební podkres, který několikrát změní tempo, k Fergie tak nějak patří. U M.I.L.F. $ je největším problémem zpěvaččin místy "šmoulí" rap. Možná si řekla, že pokud to zkusí jako Nicki Minaj, úspěch přijde sám. Je škoda, že comeback začal tak slabým singlem. 

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodné video je plné sexy postojů, holek, lascivních gest, Kim Kardashian, Ciary a několika známých modelek. V první řadě jde především o sex, ten přeci prodává. Fanoušci asi zapláčou, že to nešlo udělat méně okatě, nakonec to ale nejspíš Fergie stejně znovu zbaští. Snad nová deska přinese zajímavější repertoár, protože zpěvačka na to určitě má. 

Témata: Fergie, Black Eyed Peas, Kim Kardashian, Nicki Minaj, sex, mléko

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít