VIDEO: Thom Artway překvapil v novince In Your Mind elektronikou a klip pojal v retro stylu

Vydáno 17.06.2017 | autor: Josef Martínek

Po úspěchu na Cenách Anděl, kde získal hned dvě okřídlené sošky, představuje Thom Artway nový singl In Your Mind. Videoklip k němu natočil již tradičně režisér Adam Vopička. 

VIDEO: Thom Artway překvapil v novince In Your Mind elektronikou a klip pojal v retro stylu Thom Artway překvapil v novince In Your Mind elektronikou a klip pojal v retro stylu. Foto: Daniel Salač

Thom Artway tentokrát vsadil na elektroniku, dosud přitom vynikal hlavně hudbou podkreslenou akustickými nástroji. I přes tuto změnu si však v novince In Your Mind, kterou napsal začátkem roku na Sumatře, udržel tvář. Výsledek proto nepůsobí jako prudká změna stylu, ale jeho inovace - a zdařilá. Zajímavý je i kontrast mezi písní a klipem - současný elektronický zvuk je totiž protikladem k černobílému retro videoklipu, který se vzhlíží v 60. letech. 

Zpěvák roku Thom Artway: Nerad bych, aby teď lidé chodili na koncerty s většími očekáváními

"Neposlouchám jen akustickou hudbu, mám rád hodně muziky a snažím se všechny vlivy vstřebávat a promítat je do své tvorby. Myslím, že písnička má pořád můj rukopis, i když je víc taneční. Zkrátka jsem chtěl něco takového udělat, ale neznamená to automaticky, že i další skladby na mém příštím albu budou v tomto duchu. Stále miluji balady, v nich se cítím asi nejlépe," prozradil nám Artway v nedávném rozhovoru. 

vložte odkaz, text nemažte

Jeho první album Hedgehog vyšlo loni v září, kromě dvou cen Anděl s ním uspěl také v anketě Žebřík, kde skončil v kategorii Album roku na třetím místě. Nyní už začíná pomalu pracovat na písních pro druhou desku. 

Témata: Thom Artway, In Your Mind, Anděl, Žebřík

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít