VIDEO: Tomáš Klus byl cenou ze Žebříku nadšen, Ewa Farna dostala i pivo

Vydáno 13.03.2016 | autor: redakce

Výsledky hudebních cen Žebřík, které se vyhlašovaly 11. března v Plzni, už od nás víte. Nyní se můžete podívat, jak vítězové děkovali za hlasy od fanoušků. Zatímco Tomáš Klus byl prý cenou nadšen, Michal Malátný z Chinaski těžko hledal slova. O to výřečnější byla Ewa Farna či No Name coby držitelé speciální ceny. 

VIDEO: Tomáš Klus byl cenou ze Žebříku nadšen, Ewa Farna dostala i pivo Thom Artway se stal Objevem roku

Jako jeden z prvních se z backstage ze své ceny pro Objev roku radoval viditelně překvapený Thom Artway. Ten s členy své kapely poděkoval i pozval na své nadcházející koncerty. Stejně tak skupina Slza, oceněná čtenáři iREPORTu v kategoriích Skladba (1. místo) a Videoklip (2. místo) za singl Katarze. "Ceny jsou za písničku Katarze, v dubnu startujeme naše Katarze tour, snad se tam tedy potkáme," dodali. 

Na Žebříku triumfovali Kryštof, ceny má i Slza, Chinaski a Barbora Poláková. Speciální ocenění převzali No Name

No Name si odnesli speciální cenu Žebříku. "Dostali jsme se do stádia, kdy dostáváme ceny už jen za to, že přijdeme," vtipkovali v zákulisí. "Rádi se sem vrátíme, pokud pro nás máte takových cen ještě víc," upřesnili. Zároveň poděkovali za příjemně strávený večer, během ceremoniálu totiž odehráli hodinový koncert. Vystoupil i Marpo, který byl s Trouble Gangem se svou show podle videa níže spokojen. 

FOTOREPORT: Žebřík nabídl nekonečnou party až do rána

"Jsem nadšen, protože v momentě kdy člověk získá cenu, tak ve společnosti stoupá na té ceně," uvedl po zisku trofeje pro Zpěváka roku Tomáš Klus. Fanoušky ale ubezpečil, že na svoji cenu stoupat nebude, protože je křehká, Pak ho ovšem přerušil herec Pavel Liška, který přispěchal s gratulací. Ewu Farnou zase při děkovačce za 2. místo přerušilo klepání na dveře backstage. "Už se převlíkám," zavolala a poděkovala za cenu, květinu i pivo. Vděčný byl i Michal Malátný, třetí v kategorii Zpěvák roku a dvakrát úspěšný také s Chinaski.

Žebřík: Diváci ocenili Tomáše Kluse, Slzu i Ewu Farnou. Vítězové se radovali na pódiu i v zákulisí

text: Josef Martínek, foto a video: Jaroslav Noska (www.noska-art.cz)

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít