Návrat Guns N' Roses: Axl Rose a Slash se mají příští rok po 23 letech objevit na jednom pódiu

Vydáno 30.12.2015 | autor: redakce

Zdá se, že potvrzení velkého návratu Guns N' Roses je už jen formalitou. Kapela o Vánocích aktualizovala své webové stránky, kam se vrátilo původní logo. V některých kinech se zase před promítáním nových Star Wars diváci bez dalšího vysvětlení dočkali krátkých videí nadšeného publika, které jásalo za zvuku hitu Welcome To The Jungle. Magazín Billboard nyní přišel s informací, že obnovení Guns N' Roses zahrají v dubnu na festivalu Coachella. 

Návrat Guns N' Roses: Axl Rose a Slash se mají příští rok po 23 letech objevit na jednom pódiu Původní logo Guns N' Roses nově vítá návštěvníky jejich webu

Billboard se odvolává na několik důvěryhodných zdrojů, ačkoliv ze strany pořadatele ani kapely zatím potvrzení nepřišlo. Renomovaný magazín zároveň spekuluje o chystaném turné, v plánu je totiž prý na příští rok 25 koncertů po amerických stadionech. 

LIVE: Slash překoná naživo i Guns N' Roses

O usmíření dvou vůdčích osobností Guns N' Roses - zpěváka Axla Rose a kytaristy Slashe - se mluví už dlouho, v průběhu letošního roku se ale po odchodu dvou členů skupiny stalo ještě očekávanější událostí. Slash, který letos v listopadu vystoupil v Praze, odehrál s Guns N' Roses poslední koncert v roce 1993. Pokud by se tedy skutečně do sestavy vrátil, jednalo by se o koncertní comeback po 23 letech. 

Slash a Axl Rose jsou znovu kámoši. Co to znamená pro Guns N' Roses?

Festival Coachella proběhne v Kalifornii ve dvou vlnách, od 15. do 17. dubna a poté od 22. do 24. dubna. Jestli se informace o vystoupení Guns N' Roses zakládají na pravdě, se tak ukáže nejpozději v horizontu několika týdnů. Možná ale mnohem dřív. 

Billboard, jm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít