TOP 6 videoklipů týdne (57.)

Vydáno 20.10.2015 | autor: David Stoklas

Říjen je za polovinou a domácí i zahraniční interpreti se nepřestávají tasit s novými klipy. Kdo se do našeho výběru dostal tentokrát? Cocotte Minute, Paulie Garand a Lenny, Foals, Fall Out Boy a další. Podívejte se na 6 klipů, které by vám neměly uniknout.

TOP 6 videoklipů týdne (57.) Lenny a Paulie Garand v klipu Hladina

FALL OUT BOY SI PŘIZVALI DEMI LOVATO A BOŽÍHO PSA

Song Irresistible už jeden vizuál má. Kluci z Fall Out Boy v něm hrají basketbal a očividně jim to fakt nejde. V nové verzi je vystřídá psí internetová celebrita - mops jménem Doug, který má na své facebookové stránce miliony fanoušků. V nové verzi songu se navíc objevil i zpěv popové hvězdy Demi Lovato.
Skladba je z poslední desky, která vyšla počátkem letošního roku. Na nahrávce s názvem American Beauty/American Psycho Fall Out Boy definitivně odhalili svou popovou podstatu a svěřili se do područí elektroniky.DONNIE DARKO BUDUJÍ STROJ ČASU

Jdi si za svým snem! Postavte si třeba stroj času, jako to udělal malý chlapec z nového klipu od plzeňské rockové kapely Donnie Darko. Snímek k novému singlu Live What You Love je po všech stránkách profesionální a je tedy radost se na něj dívat. Donnie Darko mají na kontě zatím pětitrackové EP Supertramps, které si můžete poslechnout například na jejich BandZone profilu. Pokud by vás třeba opravdu zaujali, můžete je navštívit 3. prosince v pražském klubu Cross.COCOTTE MINUTE VÁS ZDRAVÍ!

Nazdar! Tak zní název druhého singlu z nové desky. Klip k němu byl natočen ve starém cukrovaru. Atmosféru brilantně vytváří fanoušci v kombinaci s úchvatným prostředím industriální budovy, kde celé natáčení probíhalo. Živá videodeska s názvem !Rituál, kmen a srdce a kmen! se nahrávala na první pokus. O to více je tento projekt jedinečný a zajímavý. Celou desku i vše kolem si produkovali sami Cocotte Minute. Nyní je můžete vidět na sérii koncertů, která končí 21. listopadu.

Cocotte Minute natočili nové album na video. A v utajení!FOALS SERVÍRUJÍ KONCENTROVANÝ DOJÁK

Foals rádi do svých klipů cpou všemožné jinotaje. Efektní scény, koncentrované emoce a silná hudba, tak nějak by se dala charakterizovat jejich filosofie tvorby snímků. Nový klip k songu Give It All všechno to samozřejmě splňuje. Poslední deska What Went Down, ze které je právě skladba Give It All, se v prodejnách objevila na konci letních prázdnin. Na velkolepý úspěch předchozí nahrávky Holy Fire asi nenaváže,i když ji kritika i fanoušci přijali vcelku vřele.

RECENZE: Druidi z Foals jsou na What Went Down rozervaní i hitoví5 SECONDS OF SUMMER CHTĚJÍ BÝT BOHATÍ. A TO HODNĚ!

Kapela od protinožců má práci na draka. Jeden láká na párky, druhý venčí divokou smečku psů a ten třetí se trápí v kanceláři. Chce to razantní změnu! Tu nabízejí v klipu k songu Hey Everybody, který je vskutku vtipnou podívanou. Song Hey Everybody bude k nalezení na připravované desce Sounds Good Feels Good. V pořadí druhé album vyjde 23. října. Australská pop-rocková skupina debutovala minulý rok svým eponymní albem.

PAULIE GARAND S LENNY NA HLADINĚ KLIDU A MÍRU

Že Paulie Garand chystá novou desku, není žádná novinka. Už na jaře z ní vydal singl Hladina, kterému propůjčila hlas mladá zpěvačka Lenny. Klip byl dodatečně natočen až nyní - samozřejmě u vody. Garand očividně ulétává na vodní tematice. Zmiňované studiové nahrávky bychom se měli dočkat ještě tento rok. Díky úspěchu a vřelému přijetí předchozího alba s názvem Molo jsou na ni nepochybně kladeny velké nároky. Paulieho můžete vidět v nejbližší době 23. října v Plzni.

text: David Stoklas 

 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít