TOP 6 videoklipů týdne: Anna K. opět v plné síle, Post-It představují svůj první duet a Slza originální tanec

Vydáno 24.09.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Tentokrát jsme shromáždili ryze český výběr nových klipů. Anna K. se v plné síle připravuje na blížící se turné, Post-It oslovili ke spolupráci Martinu Pártlovou, Lucie postavila klip na rozpohybovaných fotkách. Ze setkání Terezy Kerndlové a Kaliho v The Voice vznikl jejich společný singl, Slza svůj klip nechala roztančit a metaloví Dymytry připomínají Černobyl.

TOP 6 videoklipů týdne: Anna K. opět v plné síle, Post-It představují svůj první duet a Slza originální tanec TOP 6 videoklipů týdne: Anna K. opět v plné síle, Post-It představují svůj první duet a Slza originální tanec


Anna K
. pokračuje v rozdávání Světla

Anna K. je po dvouletém boji s nemocí opět v plné síle. V listopadu vyrazí na turné, na které fanoušky láká novým klipem k písni Pyramida boha slunce. Skladba z aktuálního alba Světlo vznikla ve spolupráci s Tomášem Varteckým a Janem P. Muchowem. O videoklip složený z velké míry ze záběrů z koncertů se postaral Martin Linhart a je o sounáležitosti a energii, kterou si zpěvačka se svými fanoušky vzájemně předávají.

Michal Hrůza a Anna K. připravili duet. Videoklip natáčeli na střeše pražské Lucerny


Post-It
vysílají do světa svůj první duet

Svůj vůbec první duet představila v minulém týdnu fanouškům kapela Post-It. Ta si ke spolupráci přizvala Martinu Pártlovou, která je aktuálně na turné s Čechomorem. V písni Bonnie zpívají o vztahu, který končí fatálně - i přestože se partneři milují. Vizuál, jemuž dominuje bílé plátno, písni dokonale sedí. Za jeho natočením stojí Tomáš Krejča.

Post-It oslavili s fanoušky dvacet let, podpořili je Thom z Imodium nebo Martina Pártlová

 


Videoklip Lucie vznikl z fotek

S novým klipem se hlásí také Lucie. Novinka Než tě rozkradou vypráví o nenaplněné lásce, do vizuální podoby ji pak uvedl Karel Vosátko. Ten dal videu využitím kombinace techniky rozpohybovaných fotografií zkombinovaných s animací steampunkový šmrnc. Možná si vzpomenete na estetiku filmů Karla Zemana. Jak Vosátko uvedl, klip vznikal téměř dva měsíce.

Lucie představila novinku Evolucie v zaplněné O2 areně. Dočkala se nadšeného aplausu


Tereza Kerndlová
a Kali upekli z účinkování v The Voice společný klip

Z účinkování v The Voice Kaliho (porotce) a Terezy Kerndlové (moderátorky) vznikl jejich společný song. Nápad na něj přišel už v květnu, až nyní se ale podařilo ideu dotáhnout do konce. Skladba Ve frontě na sny má sympatickou a nenáročnou flow. "Klip má sice podzimní atmosféru, ale zároveň stále evokuje léto, hlavně však vyjadřuje svobodu, volnost a sny, které nenecháme nikdy usnout," uvedla Kerndlová.


Slza
dává vědět o nové desce pozitivním tanečním klipem

Slza chystá novou desku, v polovině června odjela do Berlína skládat s producentem Oliverem Somem. Song Hoď tam trsa je odlehčený a plný nadšení. "Říkal jsem si, že by bylo fajn vymyslet náš vlastní tanec, který se následně objeví v klipu a který s námi budou všichni tančit na koncertech. Sešli jsme se proto s kazašským tanečníkem s korejskými kořeny Eugenem Namem, který s námi pod supervizí Yemiho A.D. před dvěma roky vymýšlel choreografii na naše halové turné, a začali společně tvořit," popisuje námět Petr Lexa. V klipu si zatančil Lukáš Nechvátal a hlavní dívčí roli ztvárnila herečka a tanečnice Julie Šurková.

Dymytry vzpomínají na Černobyl

Na stále aktuální vlně ovací k seriálu Černobyl se veze nový klip Dymytry. Jde o druhou skladbu z nové desky kapely Revolter, která vyjde v říjnu. Hlavní role se ujala Liliana Malkina. O režii se postaral Martin Vaněk. Dymytry vyrazí koncem října na turné. V Praze vystoupí 19. prosince v před pár dny otevřeném O2 Universum.

Dymytry představili nejvěrnějším fanouškům exkluzivně své nové album Revolter

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Anna K., Post-It, Martina Pártlová, Lucie, Dymytry, Slza, Kali, Tereza Kerndlová

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít