VIDEO: Anna K. už chápe, že všechno mělo se stát

Vydáno 05.06.2016 | autor: Josef Martínek

Anna K. připravuje po pětiletém čekání v již tradičním autorském tandemu s Tomášem Varteckým svou novou desku. První singl Vždycky se budeme znát se pomalu dostává do éteru a zpěvačka ho nyní představuje i s lyric videem. Fanoušky zaujme, že je na její poměry nezvykle veselý. 

VIDEO: Anna K. už chápe, že všechno mělo se stát Anna K. se vrací s novou hudbou po pěti letech. Foto: BrainZone

"V posledním období jsem se věnovala akustickému turné, ze kterého vznikla živá nahrávka a DVD. Na studiovou práci jsem po unplugged pauze už moc těšila. S Tomášem jsme mezitím připravili písničky, ze kterých teď vybíráme ty nejlepší na album. Mám z nich skvělý pocit a něco mi říká, že by to mohla být zatím nejlepší nahrávka v diskografii Anny K. Moji fanoušci by si ji po pěti letech zasloužili," říká zpěvačka. 

LIVE: Anna K. přijela do Brna na bílém koni

Singl Vždycky se budeme znát se každopádně liší od písní z minulé desky Relativní čas, kterou se na hudební scénu vracela po úspěšném boji s nemocí. Na tak optimisticky naladěnou a se všemi životními nástrahami srovnanou Annu K. nejsou posluchači příliš zvyklí. A v kombinaci s lyric videem plným stejně pozitivních fotografií se na ni zvyká příjemně. 

vložte odkaz, text nemažte

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít