VIDEO: Courtney Love si zazpívala Creep od Radiohead. Jak to dopadlo?

Vydáno 07.01.2016 | autor: redakce

Jak to skončí, když si píseň Radiohead vezme na paškál jedna z nejkontroverznějších rockových hvězd 90. let? Minimálně zajímavě. Courtney Love se za mikrofon postavila na party kolegyně Lindy Perry a do skladby šla opravdu naplno. 

VIDEO: Courtney Love si zazpívala Creep od Radiohead. Jak to dopadlo? Courtney Love si zazpívala Creep od Radiohead. Jak to dopadlo?

Soukromý večírek Lindy Perry se konal v Los Angeles a kromě Courtney na něj dorazila i její dcera Frances Bean Cobain, která si později výkon své matky pochvalovala na Twitteru. Hůře už ho viděli uživatelé sociálních sítí, na YouTube má totiž video daleko víc záporných hodnocení než těch kladných.

Je naprd nebrat kokain, říká Courtney Love ve své biografii

Love na pódiu působila, jako by si před vystoupením dopřála nějakou omamnou látku. Z jejího projevu sršel vztek, frustrace, ale i pochybnosti. Šlo tak o poměrně bizarní představení.

Rok 2015 v hudbě ovládla nejen Adele, ale posmrtně i Amy Winehouse nebo Kurt Cobain

Courtney Love má za sebou krušný rok, protože loni se v souvislosti s dokumentem Montage Of Heck opět rozhořely spekulace, kdo že vlastně mohl v roce 1994 za smrt jejího manžela Kurta Cobaina. Velká část fanoušků stále podezřívá exfrontwoman Hole, že si jeho smrt objednala. Navíc se jejich společná dcera Frances Bean loni vdávala a svou matku na obřad nepozvala.

NME, jm

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít