VIDEO: Jennifer Lopez touží po letním hitu. Pomůže jí k němu španělština?

Vydáno 16.07.2017 | autor: Pavel Vičar

Jennifer Lopez stále patří k nejpopulárnějším ženám planety. Hraje, navrhuje, moderuje, skvěle tancuje a v neposlední řadě také zpívá. Časy, kdy se svými hity bourala hitparády a udávala trendy, jsou ale dávno pryč. Letošní léto by se ráda vrátila na výsluní. K tomu jí má pomoci novinka Ni Tú Ni Yo.

VIDEO: Jennifer Lopez touží po letním hitu. Pomůže jí k němu španělština? VIDEO: J.Lo touží po letním hitu. Tentokrát ve španělštině.

Jak je z názvu skladby patrné, Jennifer vsadila po letech opět na španělštinu, se kterou koketovala už v minulosti a výsledkem byla snad nejpovedenější deska za celou její hudební kariéru. Po letech opět došlo ke spojení s ex-manželem Marcem Anthonym, a tak je na světě novinka Ni Tú Ni Yo ve spolupráci s formací Gente de Zona.

HITPARÁDY (63.): Český posluchač zvládne naráz Jennifer Lopez i Hanu Zagorovou

vložte odkaz, text nemažte

Nová skladba má v sobě všechny atributy potřebné k tomu, aby se stala hitem letošního léta. Španělština zní skvěle, naturelu Jennifer sluší a od prvního okamžiku je jasné, že v téhle poloze se cití zpěvačka jako ryba ve vodě. Gente de Zona jsou spíše do počtu, ale písni nijak neškodí. Videoklip sází především na krásu Jennifer, které byste netipovali blížící se padesátku. Žádný složitý děj nečekejte, jde tu hlavně o "efekt", ale to je u Lopez již tradicí. 

Témata: Jennifer Lopez, Marc Anthony, Gente de Zona

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít