VIDEO: Kelly Clarkson v slzách: při vystoupení v American Idol ji skolily emoce

Vydáno 27.02.2016 | autor: Josef Martínek

Nečekané vyvrcholení mělo vystoupení Kelly Clarkson v televizní show American Idol, kterou před čtrnácti lety jako první vyhrála. Zpěvačka se vrátila na místo čínu a během svého čísla se rozplakala. Dojala tím i porotu, diváky a v podstatě celou Ameriku. 

VIDEO: Kelly Clarkson v slzách: při vystoupení v American Idol ji skolily emoce Kelly Clarkson během vystoupení v show American Idol

Když vydala Kelly Clarkson před rokem novou desku Piece By Piece, prodejně to nebylo žádné terno. Nyní je ale album zničehonic mezi nejžádanějšími v internetových obchodech a titulní písnička se dostala na první místo amerického iTunes žebříčku. Proč? Stačilo jediné - jít ven s emocemi. 

Překvapení během koncertu: Kelly Clarkson oznámila těhotenství

Píseň Piece By Piece totiž Kelly skoro nedozpívala - tolik ji prožívala, až se neubránila dojetí a rozplakala se. Naměkko z toho byli snad všichni přítomní. A protože Amerika miluje patos a nostalgii, obzvlášť, vezmeme-li v úvahu, že je zpěvačka těhotná, logicky jí nyní fanoušci leží u nohou. 

Kelly Clarkson triumfovala v soutěži American Idol v roce 2002 a hned se tím stala jednou z nejpopulárnějších amerických zpěvaček. Z jejích sedmi studiových desek si nejlépe vedla Breakway z roku 2004 - jen v USA se jí prodalo přes šest milionů kopií. Série komerčních úspěchů utla až loňská deska Piece By Piece, kterou posluchači přijali vlažně. Jenže kdoví - třeba se po slzavém vystoupení ještě z alba stane bestseller. 

3,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít