VIDEO: Martin Harich v britském X Factoru končí, nový singl Chocolate se ale povedl

Vydáno 12.10.2015 | autor: Josef Martínek

Spanilá jízda Martina Haricha britským X Factorem sice skončila, mrzet ho to ale nemusí. Slovenský zpěvák na sobě totiž neustále pracuje a nově zveřejněná písnička Chocolate naznačuje, že má před sebou ještě velké věci. 

VIDEO: Martin Harich v britském X Factoru končí, nový singl Chocolate se ale povedl Martin Harich se v X Factoru UK dostal mezi elitu, do úplného finále ale nedošel

Ačkoli Harich dosud zpíval hlavně skladby se slovenskými texty, napsal před časem jednu v angličtině. Nahrávku písně Chocolate, kterou složil ve Švýcarsku, pak poslal producentům X Factoru do Londýna. Otevřeli se mu tak dveře do soutěže, kde se nakonec z 30 tisíc přihlášených probojoval až mezi posledních 16 mladých mužů.

Martin Harich v britském X Factoru postoupil mezi posledních 16 finalistů

Kdo si Martinovou jméno spojuje s obdobím, kdy při jeho interpretacích v SuperStar omdlévaly malé holčičky, měl by se povznést nad předsudky a dát zpěvákovi šanci. Písnička je ovlivněna britským kytarovým zvukem a je z ní cítit vývoj, jakým Harich prochází. Doporučujeme si k poslechu připravit tabulku čokolády, neboť na ni jistě i díky lahodnému lyric videu dostanete chuť. 

Před Martinem Harichem nyní jistě stojí spousta výzev. Ještě před tím ale s fanoušky oslaví svůj úspěch v britském X Factoru speciálním a na poslední chvíli zorganizovaným koncertem v Praze. Už 21. října vystoupí v tamním podniku Radost FX.

text: Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít