VIDEO: Monkey Business angažovali sportovní hvězdy, v klipu jim hrají Gabriela Koukalová nebo Roman Šebrle

Vydáno 25.07.2017 | autor: redakce

Monkey Business vydávají nový videoklip k hitu Sex and Sport? Never! ze stejnojmenné desky, která vyšla v roce 2015. Vystupuje v něm plejáda českých sportovců včetně jedné z největších českých sportovních star současnosti, biatlonistky Gabriely Koukalové.

VIDEO: Monkey Business angažovali sportovní hvězdy, v klipu jim hrají Gabriela Koukalová nebo Roman Šebrle VIDEO: Monkey Business angažovali sportovní hvězdy, v klipu jim hrají Gabriela Koukalová nebo Roman Šebrle

"Po delší odmlce na poli vizuálního umění se Monkey Business hlásí s novým klipem na píseň Sex and Sport? Never! V klipu uvidíte v hlavních rolích bratry Škarohlídy z družební skupiny Hentai Corporation, herečku Evu Leimbergerovou, zbožňovanou Martu Kubišovou a plejádu našich nejlepších a legendárních sportovců, kteří nás poctili svojí účastí, ale jejichž jména a obličeje ponecháme jako překvapení. Ideově projekt, který s přestávkami vznikal skoro dva roky, zaštítili Roman Holý, Pavel Mrázek a Matěj Ruppert. Režie se chopil tandem Mrázek-Ruppert aka Wood Bros. Přejeme ostrý obraz a dobrý zvuk," říká baskytarista skupiny Monkey Business a jeden z autorů klipu Pavel Mrázek.

Monkey Business zavítali do Kavárny de Luxe. Ve Žlutých lázních převzali Zlatou desku

Skupina Monkey Business oslavila letos v květnu 17. narozeniny tradičním koncertem v pražských Žlutých lázních. Na něm představila také svoje nejnovější album Sex and Sport? Never! ve zbrusu nové - remixové - podobě. Novinka od producenta Ecsona Waldese nabízí jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! z dílny mladých kapel a producentů.

vložte odkaz, text nemažte

Vedle nové remixové desky a videoklipu přichystala skupina Monkey Business v letních měsících pro své fanoušky také několik koncertů. Už 28. července od 20 hodin vystoupí již poněkolikáté na Letním parketu ve východočeské Výravě (spolu s Bárou Polákovou), následně 4. srpna od 19:30 v klubu PDA v Sušici a 18. srpna od 18:00 v amfiteátr Loket (spolu s JAR). 

tz, jm

Témata: Monkey Business, Sex and Sport? Never!, Gabriela Koukalová

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít