VIDEO: PREMIÉRA: Imodium věnovali děsivé Příběhy o synovi sebevrahům

Vydáno 13.12.2015 | autor: redakce

Naposledy se broumovská kapela Imodium vrací ke své úspěšné desce Valerie, kterou přijali dobře fanoušci i kritici. Píseň Příběhy o synovi je adresována všem sebevrahům, zejména těm dětským.

VIDEO: PREMIÉRA: Imodium věnovali děsivé Příběhy o synovi sebevrahům Imodium se ještě jednou vrací k albu Valerie

Režisér Michal Havlíček se v novém klipu pokusil zpracovat téma zvyšujícího se počtu mladistvých sebevrahů v naší zemi. Ústřední postavou pochmurného snímku je proto chlapec, který vyrazil s pistolí do lesa, aby ukončil své trápení. "On zatím uprostřed lesa klečel, prý že ho nechápou a že mu nerozumí, vytáhl tátovu zbraň a brečel," zpívají Imodium ve skladbě z alba Valerie. 

Imodium dovezli AUTENTIK Tour do Prahy

"Píseň Příběhy o synovi jsem napsal v Bohnickém parku, musel jsem se tam dokonce několikrát vrátit, jinde jsem nebyl schopen ten text dopsat. Celkově je píseň o tom, že je dobré naslouchat okolí, není těžké přehlédnout volání o pomoc a pak se stane to nejhorší. Je to poslední kontakt s albem Valerie, je čas jít dál," říká frontman Thom.

Kapela má za sebou úspěšné AUTENTIK Tour a po nedávno vydaném DVD G2 Acoustic Stage má pro fanoušky další překvapení. S režisérem Martinem Linhartem totiž natočila dokument AUTENTIK, který mapuje jejich vztah s fanoušky a zálibu v hraní na neobvyklých místech. Film uvedou na svém YouTube kanále přesně na Štědrý den 24. prosince.

tz, jm

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít