VIDEOPREMIÉRA: Circus Brothers přispěchají v následujících dnech s novým albem. Podívejte se na klip Gas, Gas

Vydáno 08.02.2018 | autor: redakce

Jako první vám přinášíme nový videoklip Circus Brothers k písni Gas, Gas, která je zároveň úvodním trackem očekávaného alba. To se bude jmenovat #VJERŽIM oficiálně vyjde v příštím týdnu. 

VIDEOPREMIÉRA: Circus Brothers přispěchají v následujících dnech s novým albem. Podívejte se na klip Gas, Gas VIDEOPREMIÉRA: Circus Brothers přispěchají v následujících dnech s novým albem. Podívejte se na klip Gas, Gas

Na albu se můžete těšit na disco-balkan, který je alespoň podle kapely originální kombinací balkánské dechovky, diskotékového beatu, laciného popu, špinavého houseu, drsného rapu a líbivého folku. A podle první ukázky rozhodně je na co se těšit. Křest desky údajně proběhne ve společnosti maďarské kapely Bohemian Betyars, ale na víc informací si budeme muset počkat do příštího týdne.

FOTOREPORT: Fast Food Orchestra a Circus Brothers roztančili před Vánoci Lucerna Music Bar

Circus Brothers se po překotných událostech minulého roku velmi rychle stali pevnou součástí klubové a festivalové scény v České republice. Na jejich mejdany se dlouho vzpomíná a potkat jste je mohli na ulici, v klubech i velkých festivalech, například na Rock for People, Mighty Sounds, Mezi ploty, Soundtrack Poděbrady a řadě dalších.

tz, jm

Témata: Circus Brothers, Gas, Gas, balkánská dechovka

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít