Celine Dion se po dvanácti letech vrátí do Česka. V O2 areně odstartuje turné po Evropě

Vydáno 26.09.2019 | autor: redakce

Aktuální Courage World Tour kanadské popové divy Celine Dion se rozšíří také o evropské destinace. Jako první přijde na řadu pražská O2 arena, kde Dion vystoupí 21. května 2020. Půjde o její první tuzemský koncert po dlouhých dvanácti letech. Turné se koná u příležitosti vydání nového alba Courage, které celosvětově vychází 15. listopadu.

Celine Dion se po dvanácti letech vrátí do Česka. V O2 areně odstartuje turné po Evropě Celine Dion se po dvanácti letech vrátí do Česka. V O2 areně odstartuje turné po Evropě

Jako vlaštovku avizující nové album zpěvačka zveřejnila před pár dny hned tři nové písně Imperfections, Lying Down a Courage. Ty odhalují podobu prvního anglicky zpívaného alba vydaného po šesti letech, jež slibuje eklektický mix baladických písní a ostřejších popových hitů. Píseň Imperfections se právě dnes dočkala nového videoklipu.

RECENZE: Celine Dion se na Encore un soir statečně vyrovnává se smrtí manžela

Kanadská zpěvačka, jež sbírá ocenění již od svých osmnácti let, prodala za svojí doposud 35 let trvající kariéru téměř 250 milionů hudebních nosičů. Byla oceněna pěti cenami Grammy, dvěma Oscary, a již v roce 2004 byla oceněna cenou Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob. V roce 2016 pak Céline Dion získala ocenění Icon Award za celoživotní přínos organizací Billboard Music Awards.

Pražský koncert nabídne jak nejznámější písně, mezi které patří mj. i titulní píseň k filmu Titanic My Heart Will Go On, I’m Alive nebo osobitá verze písně All By Myself, tak i nové písně z chystaného alba, které fanoušky přenesou od světoznámých hitů zpět do prostředí současného popového světa.

Prodej vstupenek na pražský koncert 21. května 2020 bude zahájen již 4. října 2019 v 10:00 hodin v prodejní síti Ticketportal.

Text: TZ, Foto: Sony Music Entertainment

Témata: Celine Dion, O2 arena, koncert, Praha, Courage World Tour, Courage

zavřít