Festival The Legends Rock Fest se blíží! Headlinery jsou Arakain a Škwor

Vydáno 07.06.2017 | autor: redakce

The Legends Rockfest odtajnil svůj program a láká i na mnohé doprovodné akce. Headlinery jsou Arakain a Škwor, vystoupí i Dymytry, Limetal, Vilém Čok, Krucipüsk, Doga, Komunál, Traktor či z mladší generace Soustrast nebo The Snuff.

Festival The Legends Rock Fest se blíží! Headlinery jsou Arakain a Škwor Festival The Legends Rock Fest se blíží! Headlinery jsou Arakain a Škwor

Začíná se v pátek 21. července ve čtyři hodiny odpoledne (areál je otevřen o hodinu dříve), kdy celý program otevře Anarchia. Vystoupení Arakainu a Škworu očekáváme ve večerních hodinách, páteční program ukončí kolem jedné hodiny Traktor.

The Legends Rock Fest přivezl do Hořic Dymytry, Arakain nebo Harlej

V sobotu stanou na pódiu jako první objeví Atlantis, během dne se představí například stálice festivalu - Komunál, Krucipüsk, Doga, večerní program obstarají Dymytry a Limetal. Tečkou za festivalem bude vystoupení kapely Rimortis.

vložte odkaz, text nemažte

Neodmyslitelnou součástí hořického festivalu jsou také různé doprovodné akce. Oblíbené jsou zejména autogramiády, kdy se fanoušci mohou na chvíli setkat s účinkujícími umělci. Velké popularitě se také těší "víčková" soutěž o nejlepší kapelu festivalu dle názoru diváků - návštěvníci vhazují víčka do připravených nádob, a tak hlasují pro toho, jehož vystoupení se mu líbilo nejvíce. Vítěz obdrží speciální cenu - sošku ruky se zdviženými prsty v typickém rockerském gestu. Kdo ji získá letos?

Ale ani fanoušci samotní nepřijdou zkrátka. Mohou soutěžit o titul nejoriginálnějších fans dané kapely. Vítězství mohou docílit například neotřelou úpravou zevnějšku, ale fantazii se meze nekladou.

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED OPEN AIR AKCÍ NA ČESKÉM INTERNETU

Festival nabízí návštěvníkům patřičné zázemí v podobě kempů plus velkou plochu pro parkování a stanování. V areálu budou samozřejmě k dispozici stánky s občerstvením, prodej merchandise, a na své si přijdou i pivaři - na výčepu bude připravený 10° Radegast vedle zlatavého moku, 12° Plzně. Dále na návštěvníky čeká stejně tak, jako každoročně i rodinná a přátelská atmosféra nejen ze strany organizátorů manželů Lhotových.

Návštěva hořického festivalu je zároveň tipem na výlet. Samotné město Hořice nabízí výhled z Masarykovy věže samostatnosti pár kroků od areálu, koupaliště, cyklostezku, možnosti pěší turistiky. Nedaleko se nachází také ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou, nejkrásnější přehrada v Čechách Les Království, rodný domek K. J. Erbena v Miletíně, Prachovské skály či Český ráj.

Předprodej probíhá do 1. července. Více informací najdete na festivalovém webu. Po tomto termínu bude možné zakoupit vstupenky na místě.

tz, nb

Témata: The Legends Rock Fest, Arakain, Škwor, Dymytry, DogaKrucipüsk, Limetal, Komunál, Traktor

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít