Tata Bojs jinak. S pražskými symfoniky zahrají v Obecním domě

Vydáno 21.06.2023 | autor: redakce

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK vystoupí se skupinou Tata Bojs. Populární písně kapely s hravými texty zazní v unikátním orchestrálním provedení. Koncert pod vedením šéfdirigenta FOK Tomáše Braunera se uskuteční 22. června 2023 ve 20:00 v Obecním domě.

Tata Bojs jinak. S pražskými symfoniky zahrají v Obecním domě Tata Bojs jinak. S pražskými symfoniky zahrají v Obecním domě

Pražští symfonikové si stejně jako v loňském roce přichystali pro své posluchače speciální koncert na závěr sezóny. Tentokrát se orchestr spojí s pražskou alternativní skupinou Tata Bojs.

Energičtí Tata Bojs dorazili do Havířova, zaplněná Stolárna jásala nadšením

Skupina si za třicet let existence získala srdce mnoha fanoušků a je také několikanásobným držitelem ceny Anděl. V současné době vystupuje ve složení Milan Cais (zpěv, bicí), Marek Huňát zvaný Mardoša (baskytara), Vladimír Bár (kytara), Matěj Belko (klávesové nástroje) a Tomáš Neuwerth (bicí). Jako hostující zpěvačka vystoupí Klára Nemravová.

Diváci se mohou těšit na nejznámější písně z alb Futuretro, Biorytmy, Nanoalbum, Kluci kde ste?, Ležatá osmička nebo A/B v orchestrálních aranžích. Premiérově zazní v symfonické podobě píseň Šťastnější.

Orchestr povede šéfdirigent FOK Tomáš Brauner, který s Tata Bojs už v minulosti nahrál živé album z Fóra Karlín.

Koncert se uskuteční 22. června 2023 ve 20:00 v Obecním domě.

TZ, foto: archiv Tata Bojs a symfonického orchestru
Témata: Tata BojsMilan Cais, Marek Huňát, Vladimír Bár, Matěj Belko, Tomáš Neuwerth, Klára Nemravová, Symfonický orchestr

zavřít