VIDEOROZHOVOR: Mydy Rabycad na Žebříku - Na podzim chystáme velký věci

Vydáno 11.03.2018 | autor: redakce

K hvězdám vyhlášení Žebříku se v plzeňském DEPO2015 zařadili Mydy Rabycad. Parta kolem charismatické Žofie Dařbujánové zvítězila v kategoriích Skupina a Album roku, když hlasující ocenili její loňskou desku M.Y.D.Y. Sama frontwoman se mezi zpěvačkami umístila na druhém místě. O svoji radost se s námi podělili ve videorozhovoru. 

VIDEOROZHOVOR: Mydy Rabycad na Žebříku - Na podzim chystáme velký věci VIDEOROZHOVOR: Mydy Rabycad na Žebříku - Na podzim chystáme velký věci

"Jsou to i vaše ceny," děkovali nadšení Mydy Rabycad za nečekaný úspěch svým fanouškům. Zároveň prozradili, že se opět chystají koncertovat v zahraničí. Čekají je výjezdy do USA, Nizozemska nebo Jižní Koreje. Na podzim plánují turné pro české příznivce.

Kvůli předávání Žebříku Mydy Rabycad dokonce přesunuli koncert ve svém rodném Jablonci. "Mrzí nás to, ale přijedeme tam na podzim a vynahradíme jim to," slibují. "Rozhodli jsme se být na Žebříku, protože si moc vážíme všech hlasů, které nám lidi poslali, moc za to děkujeme. Je důležité tady být," uzavírají naše povídání. 

Dalšími oceněnými Žebříku byli Tomáš Klus, Anna K., David StypkaMichal HrůzaEwa FarnaDivokej Bill a mnozí další. Letošní ročník moderovali Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová. Sestřih toho nejlepšího uvidíte 18. března na Prima Cool. 

video: Jaroslav Noska, rozhovor: Hana Bukáčková, foto: Jana Braunová, Petr Tibi

Témata: Žebřík, Mydy Rabycad, M.Y.D.Y.

zavřít