VIDEO: Just Dance, vzkazují Mydy Rabycad. Roztančí fanoušky v Londýně i v Lucerna Music Baru

Vydáno 23.09.2016 | autor: redakce

Mydy Rabycad se hlásí s novinkou Just Dance. Ta navazuje tam, kde skončilo poslední album Glamtronic, a ukazuje, jakým směrem se budou ubírat další kroky této kapely. Jde o zábavný, chytlavý ale přitom propracovaný a inteligentní electropop s řadou odkazu na různé retro styly.

VIDEO: Just Dance, vzkazují Mydy Rabycad. Roztančí fanoušky v Londýně i v Lucerna Music Baru Mydy Rabycad letos vystoupili na legendárním Glastonbury

Kapela se po famózní letní sezóně, která začala v Glastonbury a vyvrcholila na festivalu Porto Latino na Korsice či nevídaným úspěchem na Nilüfer Müzik Festivalu v Turecku, vydává příští týden do londýnského renomovaného klubu The Forge. Zde vystoupí společně s brněnskými Ghost of You na akci Fresh Czech prezentující agentům i médiím úspěšné české hudebníky. O pár týdnů později 24. října pak Mydy Rabycad vtrhnou s razancí sobě vlastní do domácího Lucerna Music Baru se show Just Dance Night.

BLOG: Mydy Rabycad o Glastonbury: Festival se zapsal do našich srdcí, příští metou je Pyramid stage!

Klip Just Dance natočil režisér Vladimír Jedlička s kameramanem Janem J. Filipem. Mastering skladby obstaral John Davis z londýnských Metropolis Studios, jehož schopností využili předtím například The Prodigy, U2, Primal Scream, Led Zeppelin, Blur nebo Florence & The Machine. Premiéru má dnes klip i v britských médiích.

Po úspěšném loňském albu Glamtronic začalo být okolo mladé elektropové kapely velmi živo. Za novým albem do studia se chystají Mydy Rabycad až příští rok a tak se zpěvačka Žofie Dařbujánová a její spoluhráči rozhodli zveřejnit jednu novou písničku již nyní a navrch přidat i videoklip. Muzikanti přiznávají: "Je to odraz naší hudební cesty i nejdůležitějších momentů v životě kapely. Je to píseň o vytrvalosti, stejně jako o umění žít pro každý okamžik života, těšit se z toho co přijde. Chceme jí všechny vybídnout, aby se nikdy nebáli divných pohledů nebo posměchu a tvořili své písně, obrazy, básně, prostě šli si za svým. Neváhejte: JustDance!"

vložte odkaz, text nemažte

Kapela chystá tradičně velký podzimní koncert v Lucerna Music Baru, který pod příznačným názvem Just Dance Night proběhne 24. října. "Letošní léto byl pro nás jeden velký a neskutečný kolotoč festivalů, cestování, setkávání a zážitků," říká zpěvačka Žofie Dařbujánová a s úsměvem dodává: "Ale žádná únava se nekoná, už se těšíme a do Lucerna Music Baru chystáme další překvapení."

ROCKBLOG: Turecké dobrodružství Mydy Rabycad okem a uchem manažera a zvukaře

Klip a singl Just Dance má v těchto dnech premiéru i v britských médiích, což není náhoda. Již v úterý 27. září zamíří Mydy Rabycad společně s nadějnou mladou brněnskou kapelou Ghost of You do Londýna, aby společně vystoupili v renomovaném klubu The Forge v Camdenu.

tz, jm, foto: Sucháč, Francesca Stone

Témata: Mydy Rabycad, Ghost of You, Žofie Dařbujánová, Glastonbury

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít